Pažeidėjui – bauda ne tik už tinklus, bet ir už aplinkosaugininko įžeidimą

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-08-05

Antradienį Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Klaipėdos ir Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai pagal gautą informaciją patikrino tris sodybas Šilutės rajone.

Informacija pasitvirtino, nustatyti trys asmenys, laikantys ne mėgėjų žvejybos įrankius: 17 statomųjų ir vieną traukiamąjį tinklą. Asmenims gresia baudos iki 200 eurų, tinklai paimti.

AAD nuotr.

AAD pranešime teigiama, jog vienos sodybos šeimininkas pareigūnus įžeidinėjo ir vartojo necenzūrinius žodžius. Už tai jam gresia bauda iki 300 eurų.

AAD atkreipia dėmesį, kad pagal Administracinių nusižengimų kodeksą kliudymas įstatymų įgaliotiems pareigūnams įgyvendinti jiems suteiktas teises ar atlikti pavestas pareigas, jų teisėtų reikalavimų ar nurodymų, sprendimų nevykdymas užtraukia baudą asmenims nuo 80 iki 780 eurų. Juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 390 iki 1950 eurų.

Trečiadienį Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė dar vieną pažeidėją jau Skuodo rajone – rastas statomasis tinklas. Asmeniui gresia bauda iki 200 eurų, tinklas paimtas.

„Norime priminti, kad aplinkosaugininkai, kaip aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai, ne tik vykdo aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę, bet ir turi teisę taikyti pažeidėjams nustatytas teisinio poveikio priemones. Tad sulaikyti pažeidėjai turėtų žinoti, kad už valstybės politiko, valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens garbės ir orumo pažeminimą gresia bauda nuo 50 iki 300 eurų“, – pranešime cituojamas klaipėdietis aplinkosaugininkas Mindaugas Salys.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Prokurorai reiškia ieškinį dar vienam Šilutės tarybos nariui

Prokurorai kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą su civiliniu ieškiniu dėl daugiau negu 20 tūkst. eurų, esą nepagrįstai išmokėtų Šilutės rajono ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Regionas, Svarbu

Skridusiems oro balionu pirmieji į pagalbą šoko kaimo gyventojai (atnaujinta)

Sekmadienį, minint Motinos dieną, Šilutės rajone skrydis oro balionu vos netapo baisia tragedija septyniems asmenims. Apie 20.30 val. Vilkų Kampo ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Regionas

Pakuotes ir antrines žaliavas Šilutės rajone toliau rinks „Ecoservice“

Šilutės rajono savivaldybėje pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimu toliau rūpinsis aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“. Įmonė laimėjo konkursą išrūšiuotoms stiklo, plastiko, popieriaus ...
2024-04-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This