P0

Kriminalai ir nelaimės

Antivakseriui gresia baudžiamoji atsakomybė (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-06


Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), įvertinusi medicinos darbuotojų pateiktą informaciją dėl skiepijimo COVID-19 vakcina aplinkybių, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Klaipėdos vakcinavimo centre įvykusios situacijos, kai asmuo, siekdamas neteisėto įrašymo į pasiskiepijusių asmenų sąrašą išvengiant COVID-19 vakcinos, galimai pasiūlė kyšį.

Tikrinant aplinkybes, nustatyta, kad Klaipėdos vakcinavimo nuo COVID-19 centre, medicinos darbuotojui, turėjusiam suleisti vakciną, asmuo pasiūlė kyšį. Apie bandymą papirkti medikas informavo Klaipėdos Jūrininkų sveikatos priežiūros centro koordinatorių, kuris informaciją perdavė STT.

Anot Sveikatos apsaugos ministerijos, asmuo pateikė medicinos darbuotojui, turėjusiam suleisti vakciną, asmens dokumentus, prie kurių buvo pridėta 50 eurų kupiūra.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl galimo papirkimo. Įtarimai pareikšti Klaipėdoje gyvenančiam vyrui.

„STT pareigūnai reaguos į kiekvieną tokį atvejį, kai nesivakcinavę asmenys sieks išvengti skiepo, bandydami neteisėtai paveikti vakcinavimo centro darbuotojus. Taip pat raginame medicinos darbuotojus ir vakcinavimo centrų savanorius netylėti apie tokius bandymus papirkti ir informuoti Specialiųjų tyrimų tarnybą“, – pranešime spaudai cituojamas STT direktoriaus pirmasis pavaduotojas Jovitas Raškevičius.

Tyrimą atlieka STT Klaipėdos valdyba, jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


  2021-08-06

  5 komentarai “Antivakseriui gresia baudžiamoji atsakomybė”

  1. Avatarrms (IP: 83.188.123.55)

   Kodėl dauguma antivakseriu neišsilavinusi, senstelėjusi visuomenė?
   Gal todėl, kad tokias aveles lengviau ganyti “mesijams” einantiems prieš sistemą?

   • AvatarMB (IP: 84.17.55.8)

    Pasakė išsilavinęs žmogus, susileidęs sau autobuse birzgalą, kurį susileidus, žmonėms atsitinka begalė sveikatos problemų, kurių niekas negali pašalinti ir niekas nemoka jokių kompensacijų! Proto bokštas, ne kitaip 🙂

  2. AvatarTMS (IP: 78.60.159.74)

   Antivaxeriai protu nepasižymi.

   • AvatarMb (IP: 84.17.55.8)

    O jūs protu pasižymite? Su baranafikusu yra tas pats kas su Ebola – kuo daugiau po ukolo susidaro antikūniu, tuo daugiau šansų po to ižsikrėtus numirti!!! Beje tai moksliškai įrodytas faktas, galite pasigooglinti kaip buvo su Ebola: suskiepijo vaikus, kurie po to užsikrėtė Ebola… numirė…

  3. AvatarGerhard (IP: 93.109.233.74)

   Idomu kokio lygio da..nu reikia buti, kad siulyti kysi vakcinavimo centre:)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt