P0

Švietimas

Pagerbė šimtukininkus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-06


Penktadienį Klaipėdoje buvo pagerbti miesto abiturientai- šimtukininkai, kurių šiemet užderėjo net 118. Tarp jų – net 39–ni, kurių per valstybinius brandos egzaminus pademonstruotos žinios buvo įvertintos trimis ir keturiais šimtukais.

Savivaldybės nuotr.

„Linkiu jums visiems, kad tie šimtukai būtų tarsi patikimi ir įtikinami sparnai, kurie neš jus į jūsų svajonių įgyvendinimą! Tegu jie padeda jums atverti visas duris gyvenime, siekiuose, kurie laukia priešakyje“, – abiturientus sveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, patikinęs, kad gimtasis uostas visada lauks jų grįžtančių su labai drąsiais, ambicingais sumanymais.


  Švietimo vidus

  2021-08-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt