P0

Regionas

Rajono seniūnijoms – papildomi 600 tūkst. eurų keliams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-06


Klaipėdos rajono savivaldybė ir toliau investuoja į seniūnijų infrastruktūrą. Tarybos sprendimu papildomai po 150 tūkst. eurų skirta Sendvario bei Gargždų seniūnijų kelių, šaligatvių, apšvietimo remontui ir įrengimui. Dar 300 tūkst. – ilgalaikio plano iki 2025 m. vykdymui.

Gargžduose už papildomas lėšas planuojama tvarkyti esamus šaligatvius ties Klaipėdos g. 42 namu, J. Basanavičiaus g. šaligatvio atkarpą link sodų nuo Vyturių gatvės iki įvažiavimo į „Gargždelės“ sodininkų bendrijos teritoriją, Birutės g. šaligatvio dalį nuo sankryžos su J. Basanavičiaus g. iki Pušyno tako. Remonto turėtų sulaukti ir Žemaitės g. šaligatvis ties gaisrine. 

Taip pat planuojama atnaujinti takus iki būsimos vaikų žaidimo aikštelės Pušų gatvėje. Ruošiamasi tvarkyti ir iki rekonstruotos vaikų žaidimo aikštelės Melioratorių gatvėje vedantį šaligatvį bei pačią gatvę. Remonto sulauks ir šaligatvio atkarpa nuo J. Janonio g. 1 iki lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“.  

Šiuo metu į gatvių ir šaligatvių, kuriuose suplanuoti remonto darbai, sąrašą pateko tos vietos, kurioms, pasak seniūnijų,  labiausiai reikia dėmesio, o darbus galima pradėti gretai. Tačiau šis sąrašas nėra baigtinis, jis gali kisti.

Sendvario seniūnijoje už papildomas lėšas planuojama baigti įrengti apšvietimą Mazūriškėse, taip pat baigti Liepų g. Ginduliuose šaligatvio įrengimo darbus bei šią gatvę apšviesti.

„Džiugu, kad rajono veidas keičiasi, darbai nestoja ir taryba skyrė papildomų lėšų infrastruktūrai gerinti. Pasitarę su seniūnijomis, pasirinkome objektus, kurių tvarkymui jau parengta visa dokumentacija ir reikia tik nupirkti rangos darbus. Tačiau dėmesio sulauks ne tik Gargždai ir Sendvaris, bet ir kitos rajono seniūnijos. Ilgalaikio plano, prie kurio rengimo prisideda seniūnai, seniūnaičiai ir bendruomenės, įgyvendinimui Taryba skyrė papildomus 300 tūkst. eurų. Šiuo metu vertiname, kur ir kokius kelius bei šaligatvius galėtume sutvarkyti už šias lėšas. Jau tvarkoma Liepų g. Gobergiškėje, o kiti objektai paaiškės įvertinus, ar baigtos visos reikalingos procedūros, kad būtų galima pirkti rangos darbus“, rajono pranešime spaudai pažymi administracijos direktorius Justas Ruškys.


  2021-08-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt