Ties Klaipėdos LEZ – dviejų lygių sankryža (5)

Transportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-08-06

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog atvertas kelias Lypkių gatvės ir kelio Klaipėda-Šilutė sankryžos rekonstrukcijai. Čia bus įrengta dviejų lygių sankryža su nuvažiavimu į Klaipėdos laisvosios ekonominės (LEZ) zonos teritoriją. Tada įvažiuoti į LEZ bus patogu tiek vykstant nuo Klaipėdos, tiek nuo Šilutės. Prieš keletą mėnesių atidarius naują Lypkių gatvės atkarpą išvažiuojant iš Klaipėdos dabar galima daryti tik dešinįjį posūkį.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot savivaldybės pranešimo, šiems pokyčiams galimybę atvėrė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos sprendimas projektui skirti 914 tūkst. eurų.

Taip pat ketinama rekonstruoti kelio atkarpą nuo Jakų žiedo iki šios sankryžos – čia bus įrengta po dvi eismo juostas į abi puses, lėšas darbams 141 kelyje numato skirti ir Susisiekimo ministerija.

„Iš viso iki 2023 metų šiam tikslui įgyvendinti  tikimės gauti  apie 9 milijonų eurų finansavimą. Aktyvus bendradarbiavimas būtent su šiomis – Susisiekimo bei Ekonomikos ir inovacijų ministerijomis džiugina labai konkrečiais ir įtikinamais rezultatais. Dėkojame Mariui Skuodžiui ir Aušrinei Armonaitei už Klaipėdos poreikių supratimą ir miesto strateginės svarbos visai valstybei įvertinimą. Kuo sklandesnis eismas bus Klaipėdos prieigose, tuo geriau bus ne tik klaipėdiečiams, bet ir LEZ bei uostui, kurie generuoja pajamas visai valstybei ir yra visos valstybės ekonomikos flagmanai ir garvežiai“, – pranešime cituojamas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Gavus finansavimą savivaldybė jau šiemet pradės reikalingas konkursines procedūras rangovams parinkti. Rangos darbai greičiausiai prasidės ateinančiais metais, o visas projektas bus baigtas įgyvendinti 2023-iaisiais.

Žymos: | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Ties Klaipėdos LEZ – dviejų lygių sankryža”: 5

 1. Mirikis parašė:

  Jo, jo, Rimkai – Šilutės pl. iki Smiltelės g. tragiška atkarpa taip pat. Tik apie ką aš ćia??? Klaipėdos m. savivaldybės Dievybės duhų žeme nevaikšto.

 2. Ne ekspertas parašė:

  Kol yra dar laiko iki žiemos, reikia pasirūpinti asfalto danga atkarpoje tarp Jakų ir Rimkų- Lėbartų viadukų.
  Provėžos ir asfalto kauburiai po karštos vasaros baisios.
  Tas pats ir Šilutės pl. atkarpoje nuo Debreceno g. iki Jūrininkų pr. – ypatingai ties sankryžomis.
  Bus bėdos … sunkvežimiai jau dabar šokinėja kaip kamuoliai…

 3. C7 parašė:

  Ar ne svarbesne Lėbartų sankryža?

 4. Ramaas parašė:

  Idiotai. Žiedo būtų užtekę. Vėl lėšų įsisavinimą vykdo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Nuomonės

Universiteto ligoninė: kaltieji ieško kaltųjų

Įstūmę į dideles bėdas dvi Klaipėdos ligonines miesto politikai vaidina šventuosius ir bando savo kaltes suversti tiems, kurie statė ir ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Politika

Socdemai užpildė atsiradusią skylę

Po to, kai į Klaipėdos miesto tarybą su Socialdemokratų partijos sąrašu išrinktas Kretingos ligoninei vadovaujantis Romaldas Sakalauskas, ketinęs Seimą šturmuoti ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalis baigėsi įspūdingais pasirodymais

Šeštadienį baigėsi Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Jame pasirodė Daniela Simmons & Atilla Sereftug  Medi jazz  iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, taip pat – ...
2024-06-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This