P0

Sportas

Žmonių su negalia vasaros sporto festivalyje – rungčių įvairovė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-06


Ketvirtus metus Klaipėdoje organizuojamas ir jau tradicija tapęs Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis, anot jo organizatorių, šiemet bus dar įvairesnis ir sportiškesnis. Į Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) organizuojamą renginį šiemet įsilieja ir Lietuvos neįgaliųjų draugija, ir Lietuvos triračių sporto asociacija, tad festivalio metu vyks ir XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės, ir Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

„Stengiamės plėsti renginio programą ir festivalį padaryti patrauklesnį kuo didesniam žmonių ratui. Smagu, kad į festivalį įsilieja nauji partneriai ir draugai, o programa darosi įvairesnė”, – pranešime cituojamas vienas iš renginio organizatorių Darius Raišutis.

Ketvirtasis „Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis” vyks šį šeštadienį, rugpjūčio 7 dieną Klaipėdos miesto centriniame stadione (Sportininkų g. 46). Čia vyks badmintono, paplūdimio tinklinio, šaudymo iš lanko, sunkumų kilnojimo, lengvosios atletikos, diskgolfo, orientavimosi takais varžybos, specializuotos mankštos pradedantiesiems bei aktyviai sportuojantiems su trenere – kineziterapeute Oksana Simaitiene.

Išankstinė registracija į specialiąsias festivalio varžybas ir rungtis vykdoma el. paštu sportasklaipedos@gmail.com iki rugpjūčio 6 d. 17 val. , registracija renginio vietoje vyks nuo 10 iki 10.45 val.

Festivalio metu vyks pirmasis bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas. XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių rungtys: šaškės, šachmatai, bočia, smiginis, krepšinio 3×3, krepšinio baudų mėtimas ir rankų lenkimas. Regioninėse žaidynėse I-III vietas kiekviename išvardytų rungčių pogrupyje užėmę dalyviai bus kviečiami dalyvauti žaidynių finale, kuris vyks Kaune.

Žaidynėse gali dalyvauti įvairią negalią (regos, klausos, intelekto, psichikos, fizines, judėjimo bei kompleksines) asmenys nuo 16 metų. Žaidynių dalyviai su savimi turi turėti neįgaliojo pažymėjimą ir galimybių pasą.

Festivalio ir varžybų nuostatus bei daugiau informacijos apie renginį galima rasti „Facebook” įvykio „Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis-2021” puslapyje.

Festivalio programa

10–10.45 val. registracija (bendroje palapinėje prie įėjimo į stadioną).

11–11.20 val. festivalio atidarymas, sveikinimo žodis.

11.30–16 val. komandinės ir individualios festivalio rungtys.

12.15–13.45 val. bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

12.15–16 val. XIII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių zoninės varžybos.

16.30–17 val. Apdovanojimai, renginio uždarymas.


  2021-08-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt