P0

Politikų tribūna

Petras Gražulis siūlo Seimui „pasileisti” (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-09


Gargžduose išrinktas Seimo narys Petras Gražulis pirmadienį užregistravo Seimo nutarimo projektą dėl pirmalaikių Seimo rinkimų.

„Daug žmonių kreipėsi į prezidentą, prašydami, kad jis paleistų dabartinį Seimą. Tačiau LR Konstitucija Prezidentui tokią teisę suteikia tik dviem atvejais: pirmas – jei Seimas nepritarė Vyriausybės programai ir antras – jei Seimas Vyriausybei išreiškė nepasitikėjimą, tada Vyriausybė turi teisę kreiptis į Prezidentą, kad jis paleistų Seimą. Abu šie variantai dabar neįmanomi, o dabartinė Seimo valdančioji dauguma ir jų suformuota Vyriausybė negali susitvarkyti su jų pačių sukurtomis problemomis ir Lietuvą ištikusiais iššūkiais bei veikia priešingai daugumos Lietuvos Respublikos piliečių interesams, teisėtiems lūkesčiams, todėl ėmiausi iniciatyvos, kad Seimas pasileistų pats“, – pranešime cituojamas P. Gražulis.


  2021-08-09

  3 komentarai “Petras Gražulis siūlo Seimui „pasileisti””

  1. AvatarNA (IP: 86.100.146.221)

   Šitie bukalaurininkai laikysis iki paskutinio atodūsio, kur rasi tokį darbą, už tokį atlyginimą ir galimybe savęs demonstravimu ant suoliuko, po suoliuku. Nė vienas mąstantis darbdavys tokių nemokšų ir demagogų nelaikys. Tačiau ,jei žmonės būsime vieningi ir išmintingi, jų beprotiški svaičiojimai baigsis ir labai greitai baigsis.

  2. AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

   Pasiilgo to pusplikio?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt