P0

Veidai

Premjerės padėka – uostamiesčio ugniagesiui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-09


Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojui Mindaugui Lapui Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno bendruomenė įteikė ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės padėką už savanorišką pagalbą rengiant akcijas „Vilties treniruočių diena”, „Šv. Magdalenos naktis”, „Vilties bėgimas 2021″.

„Ši padėka yra ne vien man, ji skirta ir visai mūsų tarnybai. Mūsų pareigūnai visada dalyvauja, jei reikia pagalbos. Padedame  organizuodami ir rūpindamiesi, įsitraukdami į švietėjišką veiklą. Esu dėkingas visiems už geranoriškumą ir bendradarbiavimą. Tai stiprina pasitikėjimą mūsų tarnyba ir telkia kilniems darbams,“ – pranešime spaudai pažymi M. Lapas.

„Vilties bėgimas” – tai vienintelis Lietuvoje 13 metų besitęsiantis renginys, sėkmingai kuriantis solidarumo tradicijas. Bėgimas sujungia skirtingai mąstančius į vieną siekį – kartu prisidėti ir palengvinti onkologinėmis ligomis sergančiųjų gyvenimą, lydėti ir padėti ypatingus vaikus auginančias šeimas.


  2021-08-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt