P0

Kriminalai ir nelaimės

Fotografijų konkursas „Budinti Lietuva”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-10


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas kviečia ugniagesius gelbėtojus ir kitus valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus ir darbuotojus, mėgstančius fotografuoti, dalyvauti kasmet rengiamame fotografijų konkurse „Budinti Lietuva“. 

Nuotraukose turi būti užfiksuotos su valstybine priešgaisrine gelbėjimo tarnyba susijusios akimirkos:  ugniagesiai gelbėtojai, gaisrai, gelbėjimo darbai, pasirengimas dirbti COVID-19 metu ir kt.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Geriausių ir įdomiausių fotografijų autoriams bus įteikti vertingi prizai.  Nuotraukas siųskite iki spalio 29 d. el. paštu konkursas2021@vpgt.lt.

Fotografijos gali būti spalvotos ir nespalvotos, tačiau negali būti apdorotos kompiuteriu, naudojant specialiuosius efektus ar kitas priemones. Galimi tik fotografuojant gauti specialieji efektai, fotografijos turi būti JPG formato, apie 5 MB, ilgiausia kraštinė – ne mažiau 4 000 pikselių.  Dalyvis parodai gali pateikti ne daugiau kaip 5 fotografijas. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, fotografijos pavadinimą. Išsamesnė informacija čia.

Konkurso organizatoriai turi teisę naudoti atsiųstas fotografijas, nurodant autorių, spausdintiniame ar elektroniniame leidinyje, eksponuoti parodoje, socialiniuose tinkluose, internete ir spaudoje.


  2021-08-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt