P0

Regionas

Baigiamos rekonstruoti pagrindinės Priekulės gatvės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-11


Pagrindinės Priekulės arterijos – Klaipėdos ir Žalgirio g. – jau pasikeitusios neatpažįstamai.  Šią savaitę vyko šių gatvių apžiūra, kurios metu aptarta jų rekonstrukcijos eiga.

Pirmadienį, susitikus su Priekulėje darbus vykdančiu rangovu, apžiūrėti jau įvykdyti darbai, aptarti likusieji, diskutuota dėl gyventojų pastabų.

„Tęsiantis kapitalinio Klaipėdos ir Žalgirio g. remonto darbams, sulaukiame įvairių gyventojų klausimų. Dedame visas pastangas, kad visi jie būtų išspręsti, todėl nuolat bendraujame tiek su rangovu, tiek su Lietuvos automobilių kelių direkcija“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Rekonstrukcijos darbai juda į pabaigą. Įgyvendinus projektą, kurio vertė siekia 4 mln. eurų, gyventojus džiugins sutvarkyta infrastruktūra, tvarkinga aplinka.

„Rekonstruojamas kelio ruožas – pagrindinė Priekulės ašis, kuria ne tik nuolat juda miesto gyventojai, bet ja patenkama ir į aplinkines gyvenvietes, populiarias turistines vietas. Taigi buvo būtina tvarkyti tiek važiuojamąją dalį, šaligatvius, tiek įrengti šiuolaikišką lietaus surinkimo sistemą, dviračių takus. Suprantama, vykstantys darbai apsunkina gyventojų kasdienybę, tačiau viskas dėl to, kad miestas būtų gražesnis, tvarkingesnis ir patogus gyventi“, – sako administracijos direktorius Justas Ruškys.


  2021-08-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt