P0

Verslas

„Klaipėdos nafta” turi naują finansų direktorių (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-16


Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta” (KN) pranešė, kad nuo šio pirmadienio jos finansų direktoriaus pareigas pradėjo eiti Mindaugas Kvekšas.

M. Kvekšas patirtį finansų srityje sukaupė dirbdamas „KPMG Baltics“ ir AB „Ignitis gamyba“. Jis taip pat ėjo valdybos nario pareigas UAB Verslo aptarnavimo centras, AB „Ignitis gamyba“, UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“ valdybose, šiuo metu eina nepriklausomo valdybos nario pareigas SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA).

„Džiaugiuosi, kad M. Kvekšas prisijungia prie KN komandos. Jo kompetencijos, taip pat stipri korporatyvinės valdysenos, biržoje kotiruojamos bendrovės finansų valdymo patirtis bus itin vertinga bendrovei, keliančiai sau ambicingus tarptautinės plėtros tikslus, ieškančiai naujų verslo galimybių tvaresnių energijos bei kuro rūšių vertės logistikos grandinėse ir įgyvendinančiai strateginius projektus, tokius kaip ilgalaikio SGD tiekimo užtikrinimas Lietuvoje“, – pranešiome cituojamas KN generalinis direktorius Darius Šilenskis.

M. Kvekšo kompetencijos apima strateginį ir finansų planavimą, valdymą bei kontrolę, finansinės atitikties, vidaus kontrolės ir rizikų valdymą.

Finansų kompetencijas M. Kvekšas gilino Stokholmo aukštojoje ekonomikos mokykloje Rygoje, taip pat yra baigęs „Baltic Institute of Corporate Governance“ vykdomą profesionalių valdybos narių rengimo programą.

„Žiūrint iš šalies, KN sudarė įspūdį kaip patyrusi, kompetentingų ir ambicingus tikslus sau keliančių profesionalų komanda. Nauji iššūkiai, su kuriais susiduria bendrovė, ir galimybė pasidalinti patirtimi bei pasisemti įdomios patirties iš KN komandos – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių apsisprendžiau prisijungti prie KN“, – sako naujasis finansų direktorius.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2021-08-16

  2 komentarai “„Klaipėdos nafta” turi naują finansų direktorių”

  1. AvatarKą naudingo (IP: 78.61.179.125)

   miestui duoda vieno fin. pakeitimas į kitą? Ka “prisidirbo” senasis?

  2. AvatarEqualizer (IP: 88.118.166.87)

   Is tos pacios saikos vaikinas t.y. Roko Masiulio

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt