P0

Regionas

Neteisėtai laikė dėmėtojo elnio patelę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-16


Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Klaipėdos rajone nustatė asmenį, tvarte be leidimo laikantį dėmėtojo elnio patelę. Už tai jis turės sumokėti baudą.

„Neturint leidimo dėmėtojo elnio patelę laikyti draudžiama. Todėl asmeniui surašėme administracinio nusižengimo protokolą ir jam gresia bauda iki 150 eurų“, – cituojamas Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

Kaip teigia aplinkosaugininkas, dėmėtasis elnias nėra natūrali Lietuvos faunos rūšis ir gyvena tik aptvaruose. Dėl šios priežasties neteisėtai laikomas gyvūnas paimtas iš jį laikiusio žmogaus ir perduotas asmenims, turintiems leidimą nelaisvėje laikyti dėmėtuosius elnius.

Aplinkosaugininkai primena, kad fiziniai ar juridiniai asmenys, kitos organizacijos, jų atstovybės ir filialai, norintys voljeruose, aptvaruose ar kituose statiniuose laikyti laukinius gyvūnus, privalo gauti Aplinkos apsaugos agentūros leidimą laikyti nelaisvėje laukinius gyvūnus.

Aplinkos apsaugos pažeidimus galima pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995 arba 112.


  2021-08-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt