P0

Kultūra

Baigiamasis vasaros skaityklos renginys – Vilijos Radvilės koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-17


Šį penktadienį 17 val. Klaipėdos miesto  savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos interaktyvioje vasaros skaitykloje skambės dainų autorės ir atlikėjos Vilijos Radvilės koncertas „Ten, kur gyvenimas gieda“, kuris užbaigs visą vasarą vykusią gausią skaityklos renginių programą.

Klaipėdoje gimusi, Rokiškyje šiuo metu gyvenanti V. Radvilė – gitaros pedagogė, autorinių dainų, giesmių kūrėja ir atlikėja. Ji yra išleidusi dvi kompaktines plokšteles: 2013 m. „Iki Tavęs“ ir 2017 m. „Pašauktas vardu“. Šiemet įrašė trečią albumą, kurį pavadino „Ilgesys“.

Jame – devynios melodingos, jausmingos, lyriškos dainos. Jose dainų autorė ir atlikėja pasakoja apie savo tikėjimo, vilties, meilės potyrius, įžvalgas, monologus savo kelionėje į sielos gilumą, į kuo tikresnį buvimą čia ir dabar, į drąsą būti savimi.

Kartu su Vilija programos atlikti į Klaipėdą atvyksta ir jos pusseserė Kornelija Petkutė, kuri gitaros skambesį papildys violončelės garsais.

„Labai laukiu susitikimo su savo gimtojo miesto žmonėmis“, – sako atlikėja V. Radvilė, kviesdama į jaukų, šiltomis melodijomis ir atlikėjos nuoširdumu užburiantį koncertą.


  2021-08-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt