P0

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikų platinimu įtariamam vyrui Švedijoje pasislėpti nepavyko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-18


Klaipėdos pareigūnai baigė dar vieną tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo ir kitų nusikalstamų veikų.

Dar 2020 m. vasario mėn. automagistralėje Vilnius-Klaipėda uostamiesčio kriminalistai sulaikė 33 metų vyriškį, pas kurį rastas nelegalai laikomas pistoletas, ir kartu su juo buvusį 36 metų vyrą. Atlikus apžiūrą automobilyje rasta 1000 eurų netikromis kupiūromis ir tabletė su psichotropine medžiaga.

Abu sulaikytieji – žinomi pareigūnams. Pirmasis teistas už vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą, plėšimą, turto prievartavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, niekur nedirba. 36 metų vyriškis teistas už tai, kad vairavo girtas, jam buvo pareikšti įtarimai ir dėl vengimo atlikti baudžiamojo poveikio priemones.

Tą pačią dieną atlikus kratą 33 m. vyriškio gyvenamojoje vietoje rasta daugiau kaip 100 g amfetamino, tablečių su psichotropine medžiaga bei elektroninės svarstyklės su amfetamino pėdsakais.

Įtariama, kad vyrai į nusikalstamą veiklą įtraukė ir anksčiau neteistą, niekur nedirbančią 27 m. pirmojo vyriško sutuoktinę.

2020 m. vasario mėn. abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Tačiau praėjusių metų pabaigoje 33 m. įtariamasis pasislėpė nuo tyrimo, dėl ko buvo paskelbta jo paieška.

Šių metų vasario 20 d. jis buvo pargabentas į Klaipėdą, kai jį pagal Europos arešto orderį Lietuvai perdavė Švedija. Šį kartą įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Byla artimiausiu metu bus nagrinėjama Klaipėdos apygardos teisme, kuriame valstybinį kaltinimą palaikys tyrimui vadovavęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


  2021-08-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt