P0

Spyglys

Grubliauskas nusitaikė į Šiaulius* (2)

Spyglys
2021-08-19


Spyglys, kaišiodamas savo aštrią nosį, t.y. spyglį, kur reikia ir kur nereikia, mūsų miestelio mero ketvirtadienio darbotvarkėje aptiko įdomų įrašą. Jame teigiama, jog Vytautas Grubliauskas 10 val. dalyvaus nuotolinėje Šiaulių pramonininkų asociacijos ir Šiaulių regiono plėtros organizuojamoje diskusijoje.

Negi Klaipėdos vadovui, mintija sau Spyglys, per maža pastaruoju metu jį užgulusių rūpesčių su uostamiestyje augančiais koronos rodikliais, džiazo, byrančios politinės komandos ir kitais ne pačiais maloniausiais reikalais, jei jis susidomėjo dar ir situacija Šiauliuose.

O gal, kaip sakė žymiausiais Lietuvos profesorius, mero bendravardis, kas galėtų paneigti, jog klaipėdietis Vytautas šitaip nusprendė prasizonduoti sau galimybę balotiruotis į merus ketvirtajame pagal dydį šalies didmiestyje artimiausiuose savivaldos rinkimuose? Juk, kaip sako liaudies išmintis, nauja šluota gerai šluoja…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-08-19

  2 komentarai “Grubliauskas nusitaikė į Šiaulius*”

  1. AvatarLaukiam (IP: 188.69.211.87)

   Kada Rūpintojėliui sueis 65-eri? Gruodį?

  2. AvatarAlina Velykienė (IP: 85.232.128.52)

   Galvoju, gal meras iš tiesų susirūpino miesto pirties klausimais? Šiaulių savivaldybė parduoda viešąją pirtį kaip turtą, gal V.G. tiesiog semiasi patirties? 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt