P0

Politika

Klaipėdoje vyks Liberalių idėjų festivalis (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-19


Šeštadienį, rugpjūčio 21-ąją, nuo 11 val., Liberalų sąjūdžio partijos nariai ir žinomi visuomenės, verslo, kultūros bei politikos atstovai rinksis į Liberalių idėjų festivalį Klaipėdos kruizinių laivų terminale, kuriame dalyvių lauks penkios diskusijų erdvės, keturios dešimtys pranešėjų, dvylika intriguojančių diskusijų temų, šachmatų simultanas su partijos pirmininke ir šachmatų didmeistre Viktorija Čmilyte-Nielsen bei kandidatų į partijos pirmininkus diskusija.

Uostamiestyje vyksiančiame atvirame diskusijų renginyje pranešėjai kalbėsis apie dirbtinio intelekto potencialą ateities politikoje, kultūrą kaip propagandos įrankį, socialinių tinklų vaidmenį politikoje, sėkmingą regionų plėtrą, verslo santykius su aplinkosauga ir politika, taip pat bus pristatyta moterų liberalių lyderystės programa partijos narėms. Renginio metu vyks vertybinės partijos narių nuomonių dvikovos. Liberalai diskutuos apie Europos Sąjungos ateitį, galimus migrantų krizės valdymo būdus bei kitomis aktualiomis temomis.

Festivalio metu vyks kandidatų į partijos pirmininkus diskusija, kadangi jau rugsėjį Liberalų sąjūdis rinks partijos pirmininką.


  2021-08-19

  4 komentarai “Klaipėdoje vyks Liberalių idėjų festivalis”

  1. AvatarPalmirai (IP: 86.100.19.206)

   Informacijos autorius parašytas „Atvira Klaipėda“. Tad gal ir pateikite išsamią informaciją, o ne nuorodas…

  2. Avatar? (IP: 90.131.37.235)

   Su Galimybių pasais ir kaukėmis ? Ir dar stebimės kodėl Klaipėda neišsikapsto iš susirgimų didėjimų ? Žinoma vėl bus ” kalti ” be skiepiai ?

  3. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   o kokiu laiku tai vyks? Labai „išsami“ infformacija…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt