P0

Uostas ir jūra

Šalia mokyklos – laivyno šimtmečiui skirta paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-19


Nuo ketvirtadienio šalia Kanto gatvėje įsikūrusios Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, po atviru dangumi, eksponuojama Lietuvos jūrų muziejaus paroda, skirta Lietuvos laivyno 100-mečiui pažymėti.

Lietuvos jūrų muziejaus iniciatyva, prisidedant kitiems jūrinės industrijos atstovams, tarp kurių buvo ir Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, birželį Jurbarke buvo organizuota Jūros diena, kurioje ši paroda buvo eksponuojama pirmą kartą. Dabar ją gali išvysti ir klaipėdiečiai bei miesto svečiai.

2021-ųjų kovo 4-ąją suko lygiai šimtas metų, kai į Klaipėdos uostą įplaukė pirmasis laivas su Lietuvos vėliava – motorinis burlaivis „Jūratė”, registruotas Jurbarke. Istorikai būtent šį įvykį laiko mūsų šalies laivyno gimimo data.


  2021-08-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt