P0

Mums rašo

Daugiau nei pusšimtis klaipėdiečių pajūrį trumpam iškeitė į Druskininkus (6)

Atvira Klaipėda

Justina Kazragytė
2021-08-20


Daugeliui vasarą keliaujant į pajūrį, jau ne pirmus metus Klaipėdos Vitės bendruomenės nariai trumpam atostogų pabėgimui renkasi Druskininkus. Tris dienas šio kurorto teikiamais malonumais mėgavosi daugiau nei 60 uostamiesčio gyventojų, kurie, kaip patys teigia, kaskart Druskininkus atranda iš naujo. Smagią išvyką klaipėdiečiams organizavo kaimynystėje įsikūrusi Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO.

„Pandemija atitolino žmones, žymiai sumažėjo gyvas bendravimas, todėl mums, kaip bendruomenei, ši kelionė daug reiškia. Tai ne keletas valandų kartu, o net trys dienos, per kurias ne tik pramogaujame, atsipalaiduojame, bet ir galime geriau pažinti vieni kitus. Jau tradicija tapusioje kelionėje pailsime ir stipriname bendruomenės ryšį, padedame vienas kitam, dalijamės istorijomis. O jų netrūksta, nes kartu keliauja įvairių tautybių, profesijų ir amžiaus žmonės. Berods jauniausiam atostogautojui yra buvę vos vieneri, o vyriausiam – net 89 metai“, – pasakoja Vitės bendruomenės atstovas Ruslan Schneiderat.

Į Druskininkus atvykę Vitės bendruomenės nariai apsistojo poilsio ir sveikatingumo komplekse „Grand SPA Lietuva“, kur mėgavosi sveikatingumo paslaugomis. Taip pat uostamiesčio gyventojai domėjosi istorija – aplankė Merkinės piramidę ir apžiūrėjo Liškiavos dominikonų vienuolyną.

R. Schneiderat pasakoja, kad jau ketvirtą vasarą iš eilės Vitės bendruomenė pasirenka šį Dzūkijos kurortą, tačiau kas kartą klaipėdiečiams besilankant Druskininkuose pavyksta atrasti vis naujų įspūdžių.

„Vitės bendruomenė yra vieni artimiausi mūsų kompanijos kaimynų. Patys irgi jaučiamės šios bendruomenės dalimi, todėl norime prisidėti prie jų gerovės. Jau ne pirmą vasarą remiame edukacines stovyklas Vitės kvartalo vaikams, tačiau nepamirštame ir jų tėvų bei  senelių. Šiuo nelengvu pandeminiu laikotarpiu privalome padėti vieni kitiems, todėl ir toliau įgyvendinsime socialinius projektus, kurie užtikrins turiningą laiką ir kokybišką gyvenimą Vitės bendruomenei“, – sako Klaipėdos jūros krovinių kompanijos KLASCO generalinis direktorius Vytautas Štumbergas.


  2021-08-20

  6 komentarai “Daugiau nei pusšimtis klaipėdiečių pajūrį trumpam iškeitė į Druskininkus”

  1. AvatarXy (IP: 86.100.162.203)

   Tai tikrai gėdinga. Panašu, kad tokie pakistukai tik virsuneles, šakneles daug giliau. Pati bendruomenė šios įmonės triukšmu ir dulkem nebesiskundzia

  2. Avatarubagai (IP: 188.69.192.167)

   nuo Rusliko ir Meškino jau vymdo! nu tokie pigūs veikejai ,su visa našarniku alchašu gvardija prieš akį! nu baisu jau , paskui reks nera dulkiu ir kvapu

  3. AvatarAnonimas (IP: 86.100.139.78)

   Tokie ir parduoda Lietuvą

  4. AvatarAnonimas (IP: 86.100.139.78)
  5. Avatartai dabar (IP: 86.100.161.157)

   kai KLASCO dulkėmis apvers Vitės kvartalą, mums kreiptis į Druskininkuose pailsėjusius už dulkių pinigus?

   • AvatarAgnė (IP: 78.57.219.45)

    O čia Klasco pirktas straipsnis? Kur užsakymo numeris?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt