P0

Miestas

Nuo rugsėjo Klaipėdos vakcinavimo centras keliasi į Paryžiaus Komunos gatvę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-20


Klaipėdos vakcinavimo centras, šiuo metu veikiantis LCC universitete, keliasi į naują erdvę kitoje miesto vietoje. Nuo rugsėjo 1 d. gyventojai, norintys pasiskiepyti nuo COVID-19, turės atvykti į vakcinacijos centrą naujosios Futbolo sporto mokyklos teritorijoje, esančioje Paryžiaus Komunos g. 16A.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Vakcinavimo centras bus įkurtas arčiausiai gatvės esančioje pastato dalyje – erdviose Atviro jaunimo centro patalpose. Surasti naująjį vakcinavimo centrą didžiulėje mokyklos teritorijoje neturėtų būti sunku: kaip ir anksčiau, kelią vakcinavimo centro lankytojams rodys ryškios, mėlynai raudonos vakcinavimo centro nuorodos.

Naujajame vakcinavimo centre bus skiepijami visi norintys: čia bus įrengtos 8  skiepijimo vietos ir dvi laukimo salės. Vakcinacijos centro darbo laikas nesikeis: pirmadienį – penktadienį jis dirbs nuo 8 iki 20 val., šeštadienį – nuo 9 iki 12 val.

Visų pirmiausia, noriu pasidžiaugti, kad vakcinavimo apimtys ir tempas ne tik kad neslūgsta, bet netgi įgauna naują pagreitį. Būtent ta aplinkybė ir nuteikė mus sprendimui, kad vakcinavimo centras turi tęsti savo veiklą, nepaisant to, kad sutartis dėl tam tikslui naudojamo LCC pastato baigiasi šį mėnesį. Tikimės, kad naujoji vakcinavimo centro vieta norintiems pasiskiepyti nuo COVID -19 gyventojams bus dar patogesnė. Norėtųsi, kad šį adresą, esantį pakeliui į didžiuosius prekybos centrus, atrastų ne tik klaipėdiečiai, bet ir aplinkinių miestelių gyventojai, ruošiantys vaikus mokyklai“, – pranešime spaudai kviečia Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Nesikeičia ir vakcinavimo centro koordinatorius: juo ir toliau lieka Jūrininkų sveikatos priežiūros centras.

„Naujose vakcinavimo centro patalpose, kaip ir anksčiau, atvykusiems skiepytis bus užtikrintos saugios sąlygos (reikiami atstumai, dezinfekcija ir kt.), o slaugytojų darbas organizuojamas taip, kad žmonės, laukdami savo skiepo, sugaištų kuo mažiau laiko“, – sako savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Rožė Perminienė.

Kad vakcinavimo centrui iš Kretingos g. 36 reikės išsikelti į kitas patalpas, buvo aišku dar šį pavasarį. Buvo įvertinta, kad vakcinacijos centras LCC tarptautinio universiteto patalpose galės veikti tik vasaros metu, o nuo naujų mokslo metų pradžios jas teks užleisti tikriesiems šių patalpų šeimininkams – studentijai. Miesto valdžia planavo, kad vasarą užbaigus Futbolo sporto mokyklos statybas, nuo rugsėjo 1 d. laisvose patalpose laikinai bus galima įkurdinti vakcinacijos centrą.

Primenama, jog kiekvieną ketvirtadienį visuose vakcinacijos centruose Lietuvoje gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną.

Gyventojai be išankstinės registracijos taip pat priimami kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 15 val.

Norėdami pasiskiepyti gyventojai taip pat gali registruotis iš anksto ir pasirinkti tikslų laiką. Registruotis galima internetu koronastop.lt bei tel. 1808. 

Kiekvieną sekmadienį, nuo 10 iki 18 val. pasiskiepyti nuo COVID-19 galima ir „Eurovaistinėje“, esančioje prekybos centre „Akropolis“, Taikos pr. 61 (reikalinga išankstinė registracija).


  2021-08-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt