P0

Verslas

Pašto skyriuose – savitarnos lipdukų spausdinimo aparatai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-20


Lietuvos paštas pristato naujieną – nuo šiol užregistravus pašto siuntą savitarnoje, siuntos lipduką nemokamai galima atsispausdinti ir daugumoje Lietuvos pašto skyrių.

„Karantino metu keitėsi gyventojų apsipirkimo įpročiai, jie dažniau pradėjo pirkti internetu, o kartu su tuo augo ir poreikis pašto paslaugas perkelti į virtualią erdvę“, – pranešime cituojamas Lietuvos pašto rinkodaros ir pardavimų direktorius Norbertas Žioba.

Atnaujintoje Lietuvos pašto savitarnoje per 2020 m. suformuota aštuonis kartus daugiau siuntų nei 2019 m., čia galima formuoti ir į užsienį siunčiamas siuntas. Siuntos formavimas savitarnoje paprastas – tereikia pateikti siuntos duomenis ir gavėjo adresą bei pasirinkti siuntimo būdą, ir sistema nurodys tikslią siuntimo kainą, kurią čia pat galima apmokėti. Toks siuntų formavimas taip pat padeda išvengti klaidų nurodant gavėjo adresą, sukurti adresų ruošinius ir kitą kartą siuntas siųsti dar paprasčiau.

„Šiandien vis daugiau klientų renkasi siuntas formuoti savitarnoje, tačiau ne visi jie turi galimybę patogiai atsispausdinti siuntos lipduką. Dabar tą bus galima padaryti daugumoje pašto skyrių – užklijavus lipduką beliks siuntą palikti savitarnos siuntų zonoje. Tikimės, kad tai padės siuntas siųsti lengviau ir greičiau“, – kalba N. Žioba.

Savitarnoje suformavus pašto siuntą, siuntos lipduką galima atsispausdinti daugumoje pašto skyrių, savitarnos spausdintuvo planšetės lange suvedus siuntos numerį ir prisijungimo prie savitarnos el. pašto adresą. Šiuo metu lipdukų spausdinimo aparatai yra įrengti 153 pašto skyriuose visoje Lietuvoje, konkretų pašto skyrių sąrašą, kuriuose prieinama naujoji paslauga galima rasti čia.


  2021-08-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt