P0

Verslas

Savaitgalį Klaipėdoje – mados ir grožio mugė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-20


Rugpjūčio 21-22 dienomis, šeštadienį bei sekmadienį, „Švyturio” arenoje vyks mados ir grožio mugė „DESIGN FOR LIFE”. Anot jos organizatorių, mugės lankytojus pasitiks ne tik didieji išpardavimai, Lietuvos mados ir grožio kūrėjai, bet ir naujausios rudens kolekcijos, lauks dovanos.

„Lietuvoje kuriančius ir gaminančius prekės ženklus dažnai matome tik internete, tad ir prekes galime įsigyti tik internetu, retas jų turi fizines parduotuves į kurias galime atvykti gyvai. Šiuo atveju mugės sukuria išskirtinę galimybę gyvai susipažinti su populiarių drabužių bei grožio prekių kūrėjais, išgirsti gyvų rekomendacijų bei patarimų. Be to, mugėje patikusius drabužius ir avalynę galima vietoje pasimatuoti, apžiūrėti iš arti, įsiverti kokybę. Čia mugėse gyvai susitinkame su jau pamiltais, puikiai žinomais prekių ženklais, o taip pat atrandame ir naujų kūrėjų, naujų favoritų“, – pranešime cituojami mugės organizatoriai „Festivus”.

Nuo 10 iki 17 valandos abi dienas mugės lankytojų lauks stilingi artėjančio rudens sezono drabužiai, dar niekur nematyti aksesuarai ir papuošalai, rankinės, avalynė, rankų darbo tekstilės gaminiai, namų dekoracijos ir interjero detalės bei įvairiausi kvapai ir aromatai. Taip pat lauks aktualiausios grožio priemonių naujienos, grožio priemonių atstovai palepins grožio procedūromis. Dalyviai mugės metu žada ir išskirtinių nuolaidų.

„Taip pat planuojame ir vaikiškų prekių asortimentą, tad „DESIGN FOR LIFE” mugė – puiki proga vienoje vietoje rasti ir įsigyti išskirtinių prekių vaikams ir paruošti juos artėjantiems naujiems mokslo metams, kurie jau visai čia pat“, – teigia mugės organizatoriai.

Pirmuosius mugės lankytojus pasitiks nemokami žurnalai „Prie kavos“ ir kitos staigmenos.

Lankytojai mugės metu galės nebedėvėti apsauginių veido kaukių, šis reikalavimas lieka tik rekomendacinio pobūdžio, tačiau kviečiama nepamiršti su savimi turėti Galimybių pasą, prie įėjimo į areną jie bus tikrinami. Šis nurodymas taikomas vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimais, jog į renginius, kuriuose nėra sėdimų vietų, patekimas galimas su Galimybių pasais.

Įėjimas į mugę – nemokamas.


  2021-08-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt