P0

Draugas su uodega

Senukas Leopoldas laukia šeimininkų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-21


Ne paslaptis, kad senais augintiniais vis dažniau norima atsikratyti. Taip nutiko ir Leopoldui. 

„Užmigdykite, jis jau senas”, – toks reikalavimas nuskambėjo iš buvusiųjų šuns šeimininkų. Augintinis sunkiai vaikšto dėl savo amžiaus ir tai visiškai suprantama, juk senatvė tiek žmogui, tiek gyvūnui nėra lengva.

Leopoldas rekomenduotinas vyresniam žmogui ar šeimai su mažais vaikais, nes jis visada bus šalia, vizgins uodegą ir pabučiuos į skruostą, nelėks ir nešokinės. Nuaro nuotr.

Tad Leopoldas buvo „priduotas” į gyvūnų prieglaudą kaip senas ir niekam nereikalingas – tarsi sendaiktis išvežtas į šiukšlyną… 

Veterinarijos gydytojo misija yra gydyti ir gelbėti gyvūnus, jiems padėti nugalėti ligas. Daugelis iš jų turi savo namuose mylimus augintinius ir supranta, jog kartais veterinarijos gydytojui tenka priimti sudėtingą sprendimą palengvinti nepagydomo, skausmingo gyvūno kančią ir atlikti eutanaziją, visuomenėje vadinamą užmigdymu.

Mūsų įstatymai numato, jog sveikus gyvūnus eutanazuoti draudžiama. Senatvė nėra liga, dėl kurios gyvūnas negalėtų gyventi, tai tik fiziologinė būsena, todėl Nuaro veterinarai priėmė aiškų sprendimą – leisti Leopoldui gyventi. Taip ir gyvena jis prieglaudos narve, o jos darbuotoji jam ieško namų.

Leopoldas yra 10 metų Labradoro mišrūnas, patinėlis, labai meilus ir prieraišus. Taip, jis jau senukas, todėl ne toks pajėgus ir žaismingas, rekomenduotinas vyresniam žmogui ar šeimai su mažais vaikais, nes jis visada bus šalia, vizgins uodegą ir pabučiuos į skruostą, nelėks ir nešokinės. Jis yra labai geros širdies šuo, atsidavęs žmogui, klauso kiekvieno žodžio ir ramiai tipena iš paskos.  

Jis labai norėtų nugyventi likusius savo metus šiltame namų guolyje, o ne voljero būdelėje. Leopoldą galima aplankyti Klaipėdos Nuare, Kaukėnų g. 8, Kalnuvėnų kaimas, Klaipėdos rajonas. Informacija tel 8 687 36888 arba klausk NuarasLietuva Facebook’e. 


  2021-08-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt