P0

Kriminalai ir nelaimės

Rimkuose girtas vairuotojas taranavo kelio ženklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-23


Ankstų sekmadienio rytą Rimkuose per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau nuo baudžiamosios atsakomybės girtas vairuotojas neišsisuks.

Policijos suvestinėje nurodoma, jog apie 6.47 val. Rimkų g., Klaipėdoje, automobilio „Ford Galaxy“ 28 metų vairuotojas prie automobilio vairo sėdo, neturėdamas tam teisės – iš jo teisė vairuoti yra atimta. Vyras nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą bei apsivertė. Vairuotojui nustatytas 2,06 prom. girtumas.

Dar vieną neblaivią moteriškosios lyties atstovę prie automobilio vairo pirmadienio naktį sučiupo Palangos kelių patruliai.

Apie 2 val. Vytauto g. – Kęstučio g. sankirtoje buvo sustabdytas automobilis „Volkswagen Touareg“. Jį vairavusiai 26 metų merginai nustatytas 1,83 prom. girtumas.


  2021-08-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt