P0

Regionas

Andrius Mamontovas koncertuos Nidoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-25


Rugpjūčio 28-ąją, šį šeštadienį, Andrius Mamontovas surengs ypatingą koncertą, kurio metu skambės geriausios atlikėjo dainos ir speciali instrumentinė muzika, sukurta iš Neringoje įrašytų garsų. Koncertas vyks Nidoje, unikalaus ir trapaus gamtovaizdžio Tylos slėnyje – jis dedikuotas Lietuvos kultūros sostinės metus švenčiančiai Neringai.

Sklindančią muziką žiūrovai girdės ne įprastu būdu naudojant įgarsinimo įrangą, o moderniausių bevielių ausinių pagalba, taip saugant supančią gamtą nuo garso taršos bei sukuriant išskirtinę patirtį klausytojui.

„Koncertai Nidoje visada ypatingi, todėl jaučiu malonų jaudulį. Labai laukiu koncerto dienos“, – pranešime cituojamas atlikėjas ir dainų autorius.

Koncerto scenografija tęs audiovizualinės instaliacijos „Anglies miškas“ temą, primins apie gamtos grynumą ir trapumą, žmogaus ir gamtos santykį, jo svarbą Kuršių nerijos išsaugojimui bei žmogaus veiklos pavojus supančiai aplinkai. Scenografiją papildys Audriaus Jankausko specialiai šiam projektui kuriamas šviesos dizainas, leidžiantis klausytojui ne tik muziką, bet ir supančią aplinką patirti kitaip, išryškinant gamtos galybę, grožį ir trapumą.

Renginys organizuojamas tęsiant audiovizualinį projektą „Grynumas“. Tai – muzikos, perspektyvinės instaliacijos bei šviesų dailės sintezė, kalbanti apie žmogus santykį su Neringos gamta. Šis santykis projekte atskleidžiamas per išskirtinio bei Kuršių nerijos gamtos peizažo patirtį ir nuolatinį balansavimą tarp natūralumo ir žmogaus daromo poveikio. Projektas įgyvendinamas trijų menininkų – kompozitoriaus ir muzikanto Andriaus Mamontovo, vizualinių instaliacijų kūrėjos Jolitos Vaitkutės ir šviesų dailininko Audriaus Jankausko.


  2021-08-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt