P0

Kriminalai ir nelaimės

Atsakyti turės ne tik dėl narkotikų, bet ir dėl ginklų laikymo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-26


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai baigė dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu bei neteisėto šaunamųjų ginklų ir šaudmenų laikymo.        

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus, įtariama, platinusį 47 m. amžiaus Klaipėdos gyventoją, siejamą su organizuotu nusikalstamumu. Individualią taksisto veiklą vykdęs ir vienoje iš privačių įmonių dirbęs asmuo yra gerai žinomas uostamiesčio teisėsaugininkams.

Vyras praeityje jau ne kartą teistas – už valstybės simbolių išniekinimą, sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimą, narkotikų platinimą, neteisėtai laikytus ginklus, šaudmenis ir sprogstamąsias medžiagas, valstybės tarnautojo įžeidimą.

Šių metų vasario mėn. policijos pareigūnai, atlikdami tyrimo veiksmus, Klaipėdoje, Taikos pr., viename iš daugiabučių namų, slėptuvėje rado daugiau kaip 260 g kokaino bei kanapių.

Tą pačią dieną kriminalistai sulaikė minėtą asmenį. Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje ir automobilyje metu rasta dar apie 17 g kokaino, per 41 g amfetamino, trejos elektroninės svarstyklės su kokaino pėdsakais, pistoletas, revolveris bei du šoviniai.

Turimais duomenimis, įtariamasis vieną iš ginklų įgijo iš 33 m. anksčiau už vagystes, turto pasisavinimą, sukčiavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis teisto Klaipėdos gyventojo.

47 m. įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jis buvo suimtas, o 33 m. įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui, valstybinį kaltinimą joje palaikys Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Kaltinamieji laisvės gali netekti iki 15 metų.


  2021-08-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt