P0

Draugas su uodega

Boni ir Klaidas ieško namų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-26


Du  „nelegalai”, greičiausiai, atklydę iš Kaliningrado srities, buvo pagauti Lietuvoje. Nors buvo bandyta ieškoti jų šeimininkų, pastangos rezultatų neatnešė.

Šunelių pora glaudžiasi Klaipėdos Nuaro globos namuose. Abu šunys buvo su „karabinais” po kaklu, tad labai tikėtina, kad radę progą ištrūkti iš įkalinimo vietos – būdos, dėjo kiek kojos neša į laisvę.

Šiandien jie ieško namų Lietuvoje, kuriuose nebūtų atimta ir suvaržyta galimybė gerai išsilakstyti.

Kalytė Boni – tikras modelis, labai graži, išlaikyta, rimta, be proto gera žmogui, ramiai vaikšto su pavadžiu ir visada atsilygina bučiniais už suteiktą galimybę pasivaikščioti kartu su žmogumi.

Na, o Klaidas – firminis, nulietas kaip iš plieno, energingas, draugiškas ir truputį „mamyčiukas”, nes nuolat šoka į glėbį ir nori būt myluojamas. Klaidui gali būti 4 metai, Boni – vyresnė, apie 6-8 metų.

Abu kol kas nekastruoti, tačiau būsimi jų šeimininkai gali šią procedūrą užsisakyti ir Klaipėdos Nuare.

Boni ir Klaidas jūsų laukia prieglaudoje, kurios adresas – Kaukėnų g. 8, Kalnuvėnų kaimas, Klaipėdos rajonas. Skambinti savanorei tel. 8 680 59941.  


  2021-08-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt