P0

Sportas

Kyokushin karatė stovykloje – išbandymas ir ekstremaliu oru

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-26


Kasmet vyksiančioje tarptautinėje Kyokushin karatė federacijos rengiamoje stovykloje „Lithuanian Kyokushin Karate Federation Summer Camp 2021“ dalyvavo ir aukštesnių diržų kvalifikacinius egzaminus laikė „Shodan“ mokyklos sportininkai ir treneriai.

Sportininkai stovykloje turėjo galimybę dirbti bei mokytis ne tik iš geriausių Lietuvos trenerių, bet taip pat ir iš svečių. Buvo galimybė išklausyti teisėjų seminaro bei jame pasikelti kvalifikaciją. Vyko seminaras su Lietuvos antidopingo agentūros atstove Kornelija Tiesnesyte.

Mokytojas iš Ukrainos, 5 DAN meistras Sergij Getmanskyij stovykloje vedė Master Class ir supažindino su geriausia Ukrainos karatė technika. Taip pat buvo atvykusi ir Europos karatė organizacijos (EKO) komisija – Jan Bülow (7 DAN) ir Remigiusz Karpiński (6DAN), kurie pravedė seminarą apie karatė technikos gilinimą nuo pagrindų bei japoniškų karatė egzaminų stiliumi.

Stovyklos pabaigoje sportininkai laikė aukštesnių diržų kvalifikacinius egzaminus. Treneriai Tautvydas Šniaukas ir Tomas Struopus apsigynė 2 DAN diržus, o Dovydas Martišius ir Matas Jonauskas – 1 DAN.

Treneriai jau daug metų veda treniruotes vaikams ir jaunimui bei yra išauginę nemažai Lietuvos ir Europos čempionatų prizininkų.

Technikos egzamino metu teko patirti išbandymą oru – lijo lietus, stadionas pasidengė purvu, o pats egzaminas truko ilgiau nei 2 valandas, tad sportininkams teko parodyti ryžtą, pademonstruoti žinias ir įrodyti, kad yra verti aukštesnio diržo.

Po technikos egzamino Dovydas ir Matas įveikė 30 kovų, o Tautvydas Tomas – net 40 kovų ir apsigynė aukštesnius 2 DAN ir 1 DAN diržus.

Rugsėjo 6-7 d. Karatė mokykla pradeda sezoną ir kviečia visus norinčius, mergaites ir berniukus, išbandyti šį kovos meną, sustiprėti, tobulėti bei susirasti naujų draugu. Treniruotės vyksta Kretingos rajone. Daugiau apie „Shodan“ – čia.


  2021-08-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt