P0

Regionas

Kopoms sutvirtinti – savaitgalio talka pajūryje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-27


Pajūrio regioninio parko direkcija kartu su vietos bendruomenėmis ir akcijos „Darom“ organizatoriais šį savaitgalį organizuoja krantotvarkos talką Karklės kaime ir jo prieigose. Eroziniai židiniai bus tvirtinami žabų klojiniais ant Olando kepurės skardžio.

Aplinkos ministerijos nuotr.

Pasak parko direkcijos vadovo Dariaus Niciaus, pajūrio apsauginis smėlio kopagūbris gali išlikti tik nuolat atliekant kopų priežiūros ir tvirtinimo darbus. Akcijos dalyviai mokysis pinti tvoreles ir tvirtins kopas. Bus organizuojami ir kranto tvarkymo darbai.

Darbai prasideda penktadienį, jie tęsis ir šeštadienį. Akcijos dalyviai galės pasistatyti palapines parko teritorijoje. Ketinantieji nakvoti prašomi užsiregistruoti.

Aplinkosaugos organizacija „Mes Darom“ kviečia savanorius dalyvauti dvi dienas akcijos vietoje vyksiančiame nemokamame renginyje „Darom prie jūros“. Renginio programą galima rasti čia.


  2021-08-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt