„Judriojoje mugėje“ – keli tūkstančiai vaikų

Fotoreportažai, Miestas

Daugybė klaipėdiečių su savo atžalomis šeštadienį sugužėjo į Poilsio parke vykusią „Judriąją mugę“. Taip sportuoti ir kitaip lavintis norintys vaikai galėjo išsirinkti jiems patinkantį būrelį ir nuo mokslo metų pradžios pradėti juos lankyti.

Šeštadienį Poilsio parkas tapo sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, kuriame buvo pristatytos įvairios veiklos, skirtos kryptingam mokslo metų užimtumui, sporto šakų pažinimui, Vaikai buvo kviečiami dalyvauti įdomiausiuose ir smagiausiuose užsiėmimuose bei treniruotėse ir patirti tik geriausias emocijas. Poilsio parke vyko jau tradicija tapęs renginys „Judrioji mugė”.

Ir nors iš anksto buvo prognozuojama, kad šeštadienis bus apniukęs ir lietingas, gamta „Judriajai mugei“ buvo gailestinga – šiltas ir net saulėtas oras į parką atviliojo tik dar daugiau smalsuolių, ieškančių įdomios popamokinės veiklos. Skaičiuojama, kad per visą dieną Poilsio parke apsilankė keli tūkstančiai vaikų, norinčių susipažinti su popamokinėmis veiklomis. 

Anksčiau šis renginys vykdavo „Švyturio“ arenoje, praėjusiai metais – Malūno parke, o šiemet nuspręsta persikelti į dar didesnę erdvę – Poilsio parką.

Jame prisistatė kelios dešimtys sporto būrelių ir klubų, taip pat gausybė meno ir kūrybiškumą ugdančių būrelių, naujųjų technologijų, muzikos, užsienio kalbų, verslumą ir lyderystę skatinančių būrelių ir kitų neformalaus ugdymo atstovų.

„Judriąją mugę“ organizavo Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) ir būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Sustabdytas dar dviejų sutarčių vykdymas

Klaipėdos savivaldybė sustabdė dar dviejų sutarčių su rangovais vykdymą. Susitarimuose prie sutarčių dėl teritorijų planavimo dokumentų korekcijos sustabdymo terminai konkrečiai ...
2023-10-20
Skaityti daugiau

ELTA

Klaipėdos poilsio parke siūloma atkurti atminimo obeliską miesto apželdintojui

Klaipėdos miestiečių draugijos iniciatyva Klaipėdos poilsio parke siūloma atkurti iki Antrojo pasaulinio karo stovėjusį paminklą vienam iš šio parko įkūrėjų ...
2023-08-27
Skaityti daugiau

Miestas

Kviečia į didžiausią būrelių ir sporto mugę: bemaž pusšimtis pramogų ir sporto rungčių - nemokamai

Rugpjūčio 26 d., šeštadienį, nuo 11 iki 17 val. Klaipėdos poilsio parkas taps sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir ...
2023-08-25
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This