P0

Fotoreportažai, Miestas

„Judriojoje mugėje“ – keli tūkstančiai vaikų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-08-28


Daugybė klaipėdiečių su savo atžalomis šeštadienį sugužėjo į Poilsio parke vykusią „Judriąją mugę“. Taip sportuoti ir kitaip lavintis norintys vaikai galėjo išsirinkti jiems patinkantį būrelį ir nuo mokslo metų pradžios pradėti juos lankyti.

Šeštadienį Poilsio parkas tapo sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, kuriame buvo pristatytos įvairios veiklos, skirtos kryptingam mokslo metų užimtumui, sporto šakų pažinimui, Vaikai buvo kviečiami dalyvauti įdomiausiuose ir smagiausiuose užsiėmimuose bei treniruotėse ir patirti tik geriausias emocijas. Poilsio parke vyko jau tradicija tapęs renginys „Judrioji mugė”.

Ir nors iš anksto buvo prognozuojama, kad šeštadienis bus apniukęs ir lietingas, gamta „Judriajai mugei“ buvo gailestinga – šiltas ir net saulėtas oras į parką atviliojo tik dar daugiau smalsuolių, ieškančių įdomios popamokinės veiklos. Skaičiuojama, kad per visą dieną Poilsio parke apsilankė keli tūkstančiai vaikų, norinčių susipažinti su popamokinėmis veiklomis. 

Anksčiau šis renginys vykdavo „Švyturio“ arenoje, praėjusiai metais – Malūno parke, o šiemet nuspręsta persikelti į dar didesnę erdvę – Poilsio parką.

Jame prisistatė kelios dešimtys sporto būrelių ir klubų, taip pat gausybė meno ir kūrybiškumą ugdančių būrelių, naujųjų technologijų, muzikos, užsienio kalbų, verslumą ir lyderystę skatinančių būrelių ir kitų neformalaus ugdymo atstovų.

„Judriąją mugę“ organizavo Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) ir būrelių bei užimtumo mugė „Z vaikai“.


  2021-08-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt