P0

Verslas

Lietuvos paštas svarbiausias paslaugas užtikrins be galimybių paso

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-01


Lietuvos paštas informuoja, kad būtinąsias paslaugas, tokias kaip, siuntų priėmimas ar išdavimas, išmokų ar pensijų mokėjimas, pinigų perlaidos ir kitos finansinės paslaugos, gyventojams teiks be galimybių paso, ribojimai bus taikomi tik įsigyjant ne su siuntimu susijusias prekes, pavyzdžiui, knygas, suvenyrus ir kt.

Įsigyjant ne su siuntimu susijusias prekes Lietuvos pašto klientai galimybių pasą bus prašomi parodyti prie kasos, prieš atsiskaitant už prekes. Šie ir kiti reikalavimai gali būti keičiami, jei keisis Vyriausybės numatyti ribojimai.

Atkreipiamas dėmesys dėl patekimo į pašto skyrius, kurie yra prekybos centruose – patekimas į juos priklausys nuo kiekvieno prekybos centro taikomų taisyklių – ar klientai bus įleidžiami tik su galimybių pasais, ar ir be jų. Šiuo metu bendraujame su prekybos centrų valdytojais dėl planuojamų taikyti patekimo į prekybos centrus reikalavimų.


  2021-09-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt