P0

Miestas

Vaikus ir jaunimą kviečia į žygį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-01


Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras kviečia ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinių grupes rugsėjo 10 d. sudalyvauti nemokamame pėsčiųjų žygyje pajūriu.

Molo g. 60 (Melnragė), Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro kiemelyje, prasidėsiantis žygis turės tris trasas: pradedančiųjų (2 km), pžengusiųjų (5,7 km) ir patyrusiųjų (7,3 km).

Registracija vykdoma iki rugsėjo 7 d.

Žygio metu bus reguliuojami dalyvių srautai. Užsiregistravusiems dalyviams bus patikslintas jų grupės starto laikas.

Organizatoriai žada, kad žygio kelionė bus kupina smagių užduočių ir siurprizų, bus galima susipažinti su Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubais ir jų veikla.

Įveikus pasirinktą žygio trasą lauks klouno Bomo pasirodymai, edukaciniai – kūrybiniai užsiėmimai, lauko šachmatai ir kiti žaidimai.

Visi dalyviai galės parsisiųsti elektroninį padėkos raštą, o trys gausiausiai dalyvaujančios organizacijos bus apdovanotos Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro įsteigtomis taurėmis!


  2021-09-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt