P0

Kultūra

Senamiestyje – tapyba gyvai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-02


Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyrius ir restoranas „10 TILTŲ kiemas“ rugsėjo 3-iąją nuo 17 val. kviečia į atvirą kiemo galeriją ir tapybos studiją, kurios įsikurs senamiesčio menininkų kiemelyje. Čia bus galima ne tik apžiūrėti 10-ies menininkų sukurtus kūrinius, bet ir stebėti kūrybinį procesą.

Vienas projekto tikslų yra įveiklinti šią Klaipėdos senamiesčio erdvę ir paskatinti bei palaikyti vizualiųjų menų atlikėjus. Menininkų sukurti kūriniai rugsėjo pabaigoje bus realizuoti aukcione.

Visą vakarą kartu su menininkais vakaros ir profesionalūs džiazo muzikantai Laimonas Urbikas ir Marijus Kūčikas.

Renginyje dalyvaus menininkai Ernestas Žvaigždinas, Dalia Čistovaitė, Antanas Garonas, Daiva Dašenkovienė, Alfonsas Lekavičius, Rodion Petroff, Pijus Čeikauskas, Ansis Burke, kolekcionierius Edmundas Kolakauskas.


  2021-09-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt