P0

Kriminalai ir nelaimės

Aptiko didžiulį kiekį kontrabandinių rūkalų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-03


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kratų metu uostamiestyje, Klaipėdos rajone ir Plungėje iš prekybos išėmė 8 413 pakelių akcizais apmokestintų tabako gaminių, kurių vertė daugiau nei 30 tūkst. eurų.

Uostamiestyje, Tilžės turgavietėje, pas 46-erių, už analogišką veiką teisėsaugai jau žinomą įtariamąjį, pareigūnai rugpjūčio 22 d. aptiko įvairių rūšių tabako gaminių, kai kurie iš jų buvo pažymėti Baltarusijos banderolėmis, dalis tabako gaminių buvo apskritai be banderolių. Kratų metu rasta ir paimta 23 000 Eur, 700 Norvegijos kronų.

Tą pačią dieną pareigūnai sulaikė ir dar du įtariamuosius 1956 m. ir 1962 m. gimusius vyrus, pas kuriuos rasta ir paimta akcizais apmokestintų tabako gaminių.

Visiems trims įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, jiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti bei įpareigojimai periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Už tai numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.


  2021-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt