P0

Sportas

Jono kalnelyje – sporto šventė „Samurajaus kelias”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-03


Karatė mokykla „Shodan“ rugsėjo 4-ąją, šeštadienį, 14 val., kviečia visus į šeimos sporto šventę „Samurajaus kelias”, kuri vyks Jono kalnelyje.

„Mūsų siekis yra ugdyti Klaipėdoje sveiką, fiziškai aktyvią ir laimingą visuomenę. Šio nemokamo renginio metu svečiams bus suteikta galimybė iš arčiau susipažinti su Rytų kovos menais, filosofija bei su viena populiariausia sporto šaka Lietuvoje – karatė kiokušin. Kaip ir samurajai, drąsūs, garbingi kovotojai, taip ir karatė kyokushin yra kilę iš Japonijos. Masutatsu Oyama sukūrė naują karatė stilių – kyokushin, kuris reiškia „absoliučios tiesos kelią“. Šis stilius savo dinamika, dvasiniu grožiu bei praktiniu efektyvumu užkariavo milijonus mėgėjų širdžių ir iki šiol yra pati populiariausia karate sistema visame pasaulyje. Karate kyokushin mokymo programa suteikia visą spektrą galimybių: nuo sveikatinimo ir savigynos iki profesionalios sportinės karjeros ir aukšto meistriškumo lygio. Šio sporto renginio metu iššūkiu taps Samurajaus kelio įveikimas. Shodan komanda paruošė net 10 skirtingų rungčių, kurių metu galėsite patikrinti savo kūno bei charakterio savybes. Užduotys yra paremtos septyniais pagrindiniai samurajaus kodekso principais”, – rašo organizatoriai.

Pasak jų, visi renginio dalyviai bus apdovanoti prizais, o tie kurie užduotis atliks vikriai, stipriai, drąsiai ir nuoširdžiai, kaip tikri samurajai laimės papildomų prizų.

17.30 val. vyks „Shodan“ klubo sportininkų pagerbimo vakaras, kurio metu bus apdovanoti geriausi klubo sportininkai, dalyvaujantys respublikiniuose bei tarptautiniuose karatė turnyruose. Taip pat vyks karatė rungčiu – tamashiwari (lentelių laužymas) ir kata (kova su šešėliu) pristatymai, nuotaikingas trenerių pasirodymas ir žaidimai.

„Šis vakaras yra unikali galimybė ne tik pažinti karatė Kyokushin meną bet ir artimiau susipažinti su „Shodan“ mokyklos veikla, treneriais ir auklėtiniais. Pasikvieskite savo šeimą, draugus, kaimynus ir smagiai bei sportiškai praleiskite savaitgalį kartu su „Shodan“ karatė šeima”, – rašo organizatoriai.


  2021-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt