P0

Miestas

Klaipėdoje baigėsi trijų Baltijos valstybių policijos ir sienos apsaugos tarnybos vadovų susitikimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-03


Rugsėjo 2-3 d. Klaipėdoje pirmą kartą istorijoje buvo organizuotas Lietuvos, Latvijos ir Estijos policijos ir sienos apsaugos tarnybų vadovų susitikimas. Susitikime dalyvavo Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas, Latvijos valstybinės policijos vadovas Armands Ruks, Latvijos sienos apsaugos tarnybos vadas Guntis Pujāts ir Estijos policijos ir sienos apsaugos valdybos direktorius Elmar Vaher.

Vadovai aptarė nūdienos iššūkius, susijusius su nelegalių migrantų atvykimu iš Baltarusijos, šiems iššūkiams taikomus sprendimus, glaudesnio tarptautinio ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo poreikį ir perspektyvas, pasidalijo gerąja šalių taikoma praktika.

Susitikimo metu vienam mėnesiui pratęsta sutartis dėl Estijos policijos ir sienos apsaugos valdybos ESTPOL5 komandos misijos Lietuvoje, teikiant pagalbą Valstybės sienos apsaugos tarnybai, užkardant neteisėtą migraciją iš Baltarusijos.

Pasirašytas naujas svarbus susitarimas dėl Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Estijos policijos ir sienos apsaugos valdybos bendradarbiavimo per sieną, kuris užtikrins dar greitesnį ir glaudesnį institucijų bendradarbiavimą.


  2021-09-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt