P0

Uostas ir jūra

Jūreivystės mokyklos atstovai stažavosi kelte

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-06


Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (LAJM), plėtojanti ilgamečius bendradarbiavimo santykius su laivybos kompanija AB „DFDS Seaways”, savo dėstytojams ir darbuotojams surengė kvalifikacijos tobulinimo stažuotėse keltuose, plaukiančiuose iš Klaipėdos į Kylį ir
Karlshamną.

16 Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos dėstytojų, instruktorių ir administracijos darbuotojų stažuočių metu turėjo galimybę pamatyti ir sužinoti daugiau apie laivų įrangos eksploatavimo, priešgaisrinės saugos ir pratybų laive bei krovos valdymo procesus, stebėti navigacinio tiltelio veiklą ir laivo valdymą įvairiomis meteorologinėmis sąlygomis. Su įgulos nariais diskutuoti apie jūrų lyderystės fenomeną.

„Šios stažuotes išties reikšmingos, siekiant, kad būsimiems ir esamiems jūrininkams žinias suteiktų, puikiai laivybos procesus išmanantys, aukštos kvalifikacijos dėstytojai”, – rašoma LAJM pranešime.


  2021-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt