P0

Regionas

Neteistas kretingiškis prisidirbo iškart keliuose „frontuose”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-07


Policija pranešė, kad Kretingos rajono pareigūnai dar rugsėjo 2-ąją tikrindami turimą informaciją, Kretingoje, Savanorių gatvėje, sustabdė 29-erių vyro vairuojamą automobilį „Toyota“. Paaiškėjo, kad transporto priemonė nėra drausta privalomuoju draudimu, jai neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Negana to, tarnybinis šuo Mėta automobilyje rado maišelį ir folijos lankstinuką su milteliais, bei buteliuką su skysčiu, kaip įtariama narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Vėliau, atliekant apžiūras patalpose, kuriomis naudojasi vyriškis, Kretingoje esančiame garaže buvo rastas dar vienas plastikinis maišelis su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis. O kitame Kretingos rajone esančiame garaže buvo rasta vibro plokštė, kuri galimai buvo pavogta prieš keletą savaičių iš statybvietės Kretingoje.

Anksčiau neteistam, bet už administracinius nusižengimus baustam vaikinui pareikšti įtarimai dėl vagystės ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagos turint tikslą jas platinti.

Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Baudžiamasis kodeksas už vagystę numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą arba laisvės atėmimą iki šešerių metų. Už disponavimą narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas parduoti gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.


  2021-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt