P0

Regionas

Palangoje pradėtos apartamentų „Santjago“ statybos (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-08


Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos. Keturių aukštų pastate bus įrengti 79 vieno–trijų kambarių butai, kurių plotas 27–72 kv. m. Projektą vystanti bendrovė „Inžinerinė grupė“ skaičiuoja, kad projekto vertė sieks apie 16 mln. eurų.

„Pastaraisiais metais žmonės aktyviai dairosi antrojo – poilsiui ar nuotoliniam darbui skirto – būsto pajūryje. Siekdami atliepti šį poreikį, Palangoje, netoli jūros ir pušyno apsuptyje, rinkai pasiūlysime išskirtinius premium klasės butus. Vanagupė pasižymi prabanga ir solidumu,
todėl būstas patiks vertinantiems ramų poilsį, tylą ir privatumą“, – pranešime cituojama bendrovės„Inžinerinė grupė“ direktorė Natalija Naginė.

Pasak jos, daugiabutis statomas strategiškai patogioje vietoje: šalia parduotuvės, restoranai, kavinės, kaimynystėje – sanatorijos ir viešbučiai. Vanagupės paplūdimys pėstute pasiekiamas per 10 minučių, Jono Basanavičiaus gatvė – 20 minučių.

79 butai keturiuose aukštuose suprojektuoti taip, kad didžioji dalis langų orientuoti į rytus arba vakarus. Beveik visi butai turės erdvius balkonus, o pirmojo aukšto gyventojai – nuosavus kiemelius. Teigiama, kad pastatas išsiskirs ir savo fasadu – bus dengtas dar retai Lietuvoje naudojamomis skalūno ir kalkakmenio akmens plokštelėmis.

Taip pat bus įrengtos 25 vietų antžeminė ir 54 vietų požeminė automobilių aikštelės.

Sklypą su statybų leidimu bendrovė įsigijo savo lėšomis, o per sutelktinio finansavimo platformą „Rontgen“ statyboms sieks pasiskolinti 4,3 mln. eurų. Per pirmuosius du finansavimo etapus jau pritraukta 1,6 mln. eurų.

50 proc. projekto baigtumą planuojama pasiekti 2022 m. vasarį, o statybas užbaigti 2022 m. antrąjį ketvirtį.

Projektą sukūrė architektūros studija „UP architektai“ (UAB „Uostamiesčio projektas“).


  2021-09-08

  2 komentarai “Palangoje pradėtos apartamentų „Santjago“ statybos”

  1. AvatarCha cha... (IP: 78.60.134.53)

   Jooo…pavadinimas “geras”. Tikras banderlogų būstas…

  2. AvatarRasa (IP: 188.69.193.76)

   Vien nuo pavadinimo pykina, kažkoks košmaras… Gal tokius kvartalo pavadinius kuria žmonės, neturintys savo šalies, šėvynės, tapatybės? Lietuviškas kurortas Palanga ir tokie iki lėkštumo svetimi, plebėjiškipoavadinimai? Lietuviškumo niekinimas, tapatybės trynimas. Bet gal Natalijai kokia – tai normalu? Plikbajorės sindromas

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt