P0

Konsultacijos

Priminė saugaus eismo taisykles

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-08


Kelių policijos duomenimis, šiemet iki rugsėjo pradžios visoje Klaipėdos apskrityje eismo įvykiuose jau žuvo 10 žmonių, tai yra keturiais mažiau nei pernai. Sužeista – 328, kai pernai tuo pačiu laikotarpiu tokių buvo 351.

Klaipėdos apskrities policijos Prevencijos skyriaus pareigūnai trečiadienį lankėsi prie vienos I. Simonaitytės gatvėje esančios mokyklos–darželio.

Policijos nuotr.

Pareigūnai vaikus atvežantiems tėveliams priminė, kad mažuosius vežti automobiliuose būtina saugiai – specialiose kėdutėse, prisegtus saugos diržais, kuriuos atsisegti vaikai gali tik tada, kai automobilis visiškai sustoja. Taip pat priminta, kaip saugiai pereiti gatvę, stebėta, ar važiuojantys dviračiais ir paspirtukais dėvi šalmus ir kitas saugumą ir matomumą gerinančias priemones. Pareigūnai dalijo atšvaitus ir priminė, kad dienos sparčiai trumpėja – tamsa ir rudeninės darganos apsunkina matomumą, todėl dėvėti juos yra būtina. Per priemonę su mažaisiais bendravo, juos linksmino ir policijos bičiulis Amsis.

Siekiant, kad mokslo metų pradžios netemdytų skaudžios eismo nelaimės, ypatingą dėmesį eismo saugumui visą rugsėjį skiria įvairūs Klaipėdos apskrities policijos padaliniai – pirmąją savaitę budėta prie prie itin judrių ir pavojingų, prie ugdymo įstaigų esančių pėsčiųjų perėjų, prie mokyklų ir darželių nuolat rengiamos priemonės, per kurias tikrinama ar vaikai automobiliuose vežami saugiai, ar važiuojantys dviračiais ir paspirtukais dėvi saugos priemones. Didelis dėmesys skiriamas ir vairuotojų blaivumui tikrinti, ypač mokyklinių ir maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų.


  2021-09-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt