P0

Kultūra

Klaipėdos lėlių teatre – spektaklio kūdikiams premjera

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-09


Rugsėjo 18, 19 d. 10 ir 11.30 val. Klaipėdos lėlių teatras sezoną pradės interaktyvaus judesio ir objektų spektaklio kūdikiams „Be galo, be krašto“ premjera.

Spektaklio režisierei, dramaturgei, choreografei Birutei Banevičiūtei spektaklio vizualinius sprendimus padėjo atrasti dailininkė Medilė Šiaulytytė, šviesų dailininkas Paulius Vendelis, o garsą – spektaklio kompozitoriai Rasa Dikčienė ir Arnas Perkumas. Spektaklyje veikia Klaipėdos lėlių teatro aktoriai Kęstutis Bručkus ir Vytautas Kairys.

„Kas gali būti be galo, be krašto? Mamos meilė, gamtos grožis, žmonių gerumas, mūsų pasaulis.  Kažkas, kas vis prasideda iš naujo ir iš naujo, kaip lietuvių pasakose be galo. Kaip nesibaigiantis pasaulio ir jo atspindžių tyrinėjimas, kiekvieną kartą patiriant atradimo džiaugsmą iš naujo. Tai spektaklis, kviečiantis mažylius pasinerti į begalybės tyrinėjimą, stebint savo, aktorių ir scenos objektų judėjimą ir jų atspindžius“, – dalijasi spektaklio režisierė Birutė Banevičiūtė.

6–24 mėnesių kūdikių, ir jų tėvelių spektaklio „Be galo, be krašto“ premjera lauks Klaipėdos lėlių teatre (Turgaus g. 9). Nuo rugsėjo 13 d. į spektaklius bus įleidžiami tik Galimybių pasą turintys žiūrovai.


  2021-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt