P0

Kriminalai ir nelaimės

Sumažėjo gaisrų, bet padaugėjo juose žuvusiųjų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-09


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per aštuonis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 6139 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų buvo 7,6 proc. mažiau. Tai mažiausias 8 mėnesių gaisrų skaičius per 18 metų. Pernai per tą patį laikotarpį kilo 6640 gaisrų.

Tačiau nežymiai padidėjo per 8 šių metų mėnesius gaisruose žuvusiųjų skaičius. Šiemet žuvo 59 žmonės, iš jų 3 vaikai, o pernai per tą patį laikotarpį ugnis nusinešė 57 gyvybes, iš jų 2 – vaikų. Šiemet daugiau – 119 – gyventojų patyrė įvairių traumų. Pernai tokių buvo 103.

2016–2020 m. duomenimis, per aštuonis metų mėnesius šalyje vidutiniškai kyla 7965 gaisrai, kuriuose žūsta 59 gyventojai, šiemet gaisrų kilo 22,9 proc. mažiau, o gaisruose žuvusiųjų skaičius lygus 5–erių metų vidurkiui.


  2021-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt