P0

Regionas

Tirs Dovydo Bajoro elgesį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-09


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Kretingos rajono savivaldybės tarybos nario, valdančiosios daugumos atstovo, konservatoriaus Dovydo Bajoro elgesio.

Dovydas Bajoras. Nuotrauka iš „Facebook”

Bus vertinama, ar valstybės politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

VTEK tirs situaciją, kai pernai lapkritį D. Bajoras dalyvavo savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto bei tarybos posėdžiuose svarstant sprendimų projektus, susijusius su savivaldybės 2020 metų biudžeto tvirtinimu. Tuo metu valstybės politiko vadovaujama UAB „ProDJ“ buvo laimėjusi Kretingos kultūros centro paskelbtą viešąjį pirkimą garso aparatūrai įsigyti, o minėtaisiais sprendimų projektais buvo numatyta skirti šiai biudžetinei įstaigai lėšų tokio ilgalaikio turto įsigijimui.

Tyrimą VTEK pradėjo nepritarusi Kretingos rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos sprendimui.


  2021-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt