P0

Verslas

Klaipėdiečiui „Superloto“ atnešė 50 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-11


Klaipėdiečiui Lukui priklauso daugiausia momentinėje internetinėje loterijoje „Superloto“ laimėjusio lietuvio titulas. Įsigijęs bilietą už 1 eurą ir atspėjęs penkis skaičius vyras per kelias minutes kišenes papildė net 50 000 eurų.

Kaip pasakoja Lukas, vieną šeštadienio vakarą jis leido namuose, ruošdamasis kelionei į užsienį. Kitą dieną vyras turėjo išvykti darbuotis svetur, todėl nuotaika buvo kiek slogi.

Ieškodamas, kaip ją praskaidrinti, Lukas nusprendė įsigyti kelis mėgstamų loterijų – „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ – bilietus.

„Prisijungiau prie savo paskyros internetinėje svetainėje perlas.lt, nusipirkau bilietų ir benaršant žvilgsnis užkliuvo už „Superloto“ TV žaidimų, kurie vyksta gyvai kas 4 minutes. Nusprendžiau išbandyti, pasižiūrėti, kas čia per reikalas“, – apie kelią link laimėjimo pasakoja vyras.

Kelias sesijas Lukas sužaidė be laimėjimų, bet galiausiai žaidimas, kurio principą sufleruoja jau pavadinimas – „5 iš 36“ – išlydėtuvių proga vyrui padovanojo dosnią sumą.

„Pasirinkau bilietą už 1 eurą, išsirinkau 5 skaičius, visiškai atsitiktinius. Ir visi sutapo su išriedėjusiais! Pasirodė informacija, kad laimėjau 50 000 eurų, bet nesupratau, nepatikėjau. Tada gavau elektroninį laišką su ta pačia žinia, o galiausia paskambinau į loterijos atstovybę“, – dar visai šviežiais prisiminimais dalinasi laimėtojas.

Džiugią žinią pasilieka sau

Dalyvaudamas lemtingajame žaidime Lukas namuose buvo vienas. Kitą dieną – kaip ir buvo planuota – jis išvyko į užsienį. Tad žinia apie laimėjimą su niekuo taip ir nepasidalino.

Verslo straipsnių visus kompas

„Vėliau pasakiau šeimai, bet nedetalizavau, kokią sumą laimėjau. Dabar gal jau atskleisiu“, – kalbėjo į Lietuvą sugrįžęs ir į loterijos atstovybę laimėjimo įforminti atvykęs vyras.

Paklaustas, ar jau suplanavo, kur išleis įspūdingą sumą, Lukas taip pat išlieka paslaptingas: „Mąstau apie verslą. Šie pinigai galėtų būti stipria paskata ir parama“.

Paklaustas, ar po šio įspūdingo laimėjimo planuoja ir toliau dalyvauti loterijose, Lukas sako, kad dalyvaus ir kad bus labiau linkęs išmėginti dar nebandytus žaidimus.

„Dabar galvoju, kad galėjau ir anksčiau sudalyvauti „Superloto“. Dar galvoju, kad galėjau pabandyti ir „7 iš 42“ žaidimą – gal būčiau net septynis skaičius atspėjęs“, – juokiasi didžiausios sumos, iki šiol laimėtos „Superloto“ žaidimuose Lietuvoje, savininkas.


  2021-09-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt