P0

Sportas

„Ąžuolo” 25-mečiui skirtose taurės varžybose – 10 Lietuvos rekordų

Atvira Klaipėda

Žiedūna Bielinienė
2021-09-13


Klaipėdos miesto stadione vyko jau tapusios tradicija „Ąžuolo” taurės varžybos. Šįkart jos buvo skirtos Klaipėdos miesto lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas” 25-mečiui pažymėti.

Šio renginio metu pasveikinome tris jubiliatus, kurie klube nuo pat jo įkūrimo. Alginai Vilčinskienei steigiant klubą buvo 60, Vytautui Kasparaičiui – 55-eri, o Vidmantui Daujotui tik 45. Garbingų jubiliejų proga Alginai Vilčinskienei ir Vytautui Kasparaičiui buvo įteikti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos suvenyrai, o Vidmantui Daujotui – atminimo medalis. Visiems trims įteiktos Lietuvos sporto meistrų asociacijos „Penki žiedai” padėkos už reikšmingą indėlį į Lietuvos sporto meistrų asociacijos istoriją.

Jubiliatai Vidmantas Daujotas, Algina Vilčinskienė, Vytautas Kasparaitis. Antano Ruginio nuotr.

Į stadioną susirinko Lietuvos ir Latvijos veteranai.

Puikus, šiltas bendravimas atkaklios kovos – ir 10 naujų Lietuvos rekordų. Iš jų tris pasiekė „Ąžuolo” klubo narės. Jubiliatė Algina Vilčinskienė (85-89 amžiaus grupė) nustūmė rutulį 7.13 m. Šioje amžiaus grupėje Lietuvos rekordas užfiksuotas pirmą kartą. Natalija Gudauskienė (35-39 amžiaus grupė) nusviedė kūjį 41,7 m ir jau trečią kartą pagerino jai pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą. Tokio amžiaus Lietuvos metikės veteranės nesivaržė svarsčio metimo sektoriuje, tad ir Natalijos pasiektas rezultatas 10,07 m yra pirmas šios amžiaus grupės Lietuvos svarsčio metimo rekordas.

„Ąžuolo” taurę iškovojo kaunietis Gintautas Misevičius (50-54 amžiaus grupė), pasiekęs Lietuvos rekordą – kūjis 58,78 m. Jis pasiekė ir  geriausią pasaulyje šiais metais rezultatą svarsčio metimo sektoriuje – 20,72 m.

Pirmą kartą „Ąžuolo” taurėje rungėsi ir veteranų vaikai.

Antano Ruginio nuotr.

Mažeikiškė Sandra Mitkevičienė rungėsi 200 m ir 800 m distancijose, o jos šešiametė dukrytė Urtė bėgo 100 m. Su gargždiškiais Linara Gruzdiene (aukštis), jos vyru Dariumi Gruzdžiu (rutulys) atvykę dešimtmetis sūnus Darius bėgo 100 m, šešiolikametė dukra Deira šoko į aukštį. Klaipėdiečių Vytauto Gudausko (rutulys, kūjis) ir dukart Lietuvos rekordininkės Natalijos Gudauskienės (kūjis, svarstis, diskas) aštuonmetis sūnus Dominykas bėgo 100 m. Ana Kosmakova (ji kiekvienoms „Ąžuolo” taurės varžyboms užsako ypatingo skonio bulves prie kastinio) ir jos dešimtmetė dukrelė Veronika bėgo 100 m. Eugenijus Norvaiša su sūnumi Edvinu (16 metų) rungėsi 100 distancijoje, šoko į tolį, atliko trišuolį. Julija Vanagaitė (14 metų) bėgo 100 m, jos tėtis Virgilijus Vanagas teisėjavo.

Varžybų rezultatus galima pamatyti www.lengvoji.lt.


  2021-09-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt