P0

Kultūra

Siūloma laimėti kvietimus į „Romeo ir Džuljeta“ premjerą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-13


Likus keletui dienų iki šokio spektaklio „Romeo ir Džuljeta“ premjeros Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia į „aklą pasimatymą“, kuriame galima laimėti kvietimus į šį spektaklį.   

Kaip dalyvauti ir laimėti? Reikia apsilankyti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro partnerių Klaipėdoje knygynuose – „Vaga“ (Herkaus Manto g. 9, Klaipėda; PC Studlendas, Herkaus Manto g. 90-1, Klaipėda) ir kavinėje „Ateik, ateik“ (Vėtros g. 8, Šiaurinis molas, Klaipėda). Čia yra paslėpta dešimt atspausdintų citatų iš Williamo Shakespeare’o pjesės „Romeo ir Džuljeta“, padalintų į dvi dalis. 

Citatos paslėptos Williamo Shakespeare’o knygose ir KVMT laikraščiuose. Kitas etapas: rastą citatą reikia nufotografuoti ir įkelti arba tiesiog parašyti po KVMT facebook paskyros specialiu postu. Iš komentarų bus išrinkti žmonės, radę tos pačios citatos pradžią ir pabaigą. Jie bus informuoti asmenine žinute dėl kvietimo į spektaklį atsiėmimo. Atsiimant kvietimą būtina pateikti rastos citatos dalį.  

Citatų galite ieškoti iki rugsėjo 16 d.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro gerbėjai jau rugsėjo 17, 18, 19 dienomis Žvejų rūmuose mėgausis Sergejaus Prokofjevo šokio spektaklio „Romeo ir Džuljeta“, sukurto pagal to paties pavadinimo Williamo Shakespeare’o pjesę, premjera. Klaipėdoje jį stato tarptautinė statytojų komanda: baletmeisteris Kirilas Simonovas (Rusija), muzikos vadovas ir dirigentas R. Šervenikas, scenografė ir kostiumų dailininkė Jekaterina Zlaja (Rusija), šviesų dailininkas Andrius Stasiulis ir vaizdo projekcijų autorius Linartas Urniežis. Lankantis teatre, privaloma pateikti galiojantį galimybių pasą. 


  2021-09-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt