P0

Kultūra

Kviečia menininkus kurti Meno kiemo dirbtuvėse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-14


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) skelbia bent keturių kūrėjų paiešką Meno kiemo dirbtuvių rezidencijai.

Naujieji rezidentai nuo 2021 m. lapkričio galės nemokamai įsikurti dirbtuvėse iki vienerių metų laikotarpiui.

Paraiškas gali teikti Klaipėdos regiono kūrėjai ir jų grupės. Meno kiemo dirbtuvėse reziduojantiems menininkams keliamas uždavinys
– įgyvendinti projektus integruojant savo veiklas Klaipėdos mieste. Tikimasi, kad kartu kurdami įvairius projektus, rezidentai skatins Klaipėdos miesto visuomenės kultūrinį ir meninį susidomėjimą, kvies juos į diskusijas, pokalbius, dirbtuves.

Šios programos tikslas – įtraukti Klaipėdos miesto bendruomenę į kūrybines veiklas, supažindinti su įvairiomis meno sritimis, kūrėjais ir jų darbo technikomis, dalyvauti kūrybinėje, meninėje veikloje ir skatinti bendruomenę domėtis KKKC ir Klaipėdos miesto kultūriniais projektais.

KKKC Meno kiemo dirbtuves (Daržų g. 10, Klaipėda) sudaro trys patalpos (kiekviena apie 27 kv. m) pirmame aukšte. Dirbtuvėje yra mažas ir didelis grafikos presai, bus galima naudotis Meno kieme esančiu 3D spausdintuvu. Patalpos – su sanitariniu mazgu, rezidentų patogumui pastatyti stalai,
lentynos, molbertai, stelažai. Edukacinėms dirbtuvėms organizuoti bus suteikiamos papildomos priemonės.

Meno kiemo dirbtuvėse reziduojantiems menininkams bus suteikta galimybė pristatyti savo kūrybą šalia esančioje KKKC Antro aukšto galerijoje (Bažnyčių g. 4).

Dirbtuvių rezidentai įsipareigos kiekvieną mėnesį surengti bent dvi edukacijas Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams.

Kultūros straipsnių vidus

Dėl dirbtuvių apžiūros ir papildomos informacijos galima kreiptois į KKKC rezidencijų koordinatorę Agnietę Skirmantienę el. paštu: agniete@kkkc.lt arba tel. +370 602 21167 darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.

Užpildytų paraiškų formų laukiama el. paštu: residencies@kkkc.lt iki rugsėjo 27 d. Paraiškos forma – bit.ly/3k85Hfu


  2021-09-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt