P0

Regionas

Rajono verslininkams – nemokami e. rinkodaros mokymai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-15


Verslui, susiduriančiam su pandemijos sukeltais bei kitais verslo kūrimo ir plėtros iššūkiais, vienas iš būdų neprarasti esamų klientų, sustiprinti įmonės pozicijas rinkoje – persikelti į elektroninę erdvę ir skirti atitinkamą dėmesį organizacijos rinkodarai internete. Savivaldybė, siekdama padėti verslui tai įgyvendinti, jau antrus metus organizuoja nemokamus e. rinkodaros mokymus.

Šiemet numatytos net 6 skirtingos mokymų sesijos, kuriose naudingų žinių bei įgūdžių įgis tiek pirmuosius žingsnius elektroninėje erdvėje žengiantys verslininkai, tiek jau pažengę šioje srityje.

„Praėjusiais metais kilusi idėja dalį Smulkaus verslo rėmimo programos lėšų skirti e. rinkodaros mokymams – pasiteisino. Todėl, suprasdami, kad verslas, o ypač smulkus, pandemijos akivaizdoje susiduria su iššūkiais, norėdamas persikelti į elektroninę erdvę ir ten save tinkamai reprezentuoti, mokymus organizuojame ir šiemet. Džiugu, kad praėjusiais metais dalyvavusių verslininkų atsiliepimai – tik teigiami. Daugeliui tai padėjo susikurti naujas platformas tolimesniam darbui, kiti patobulino jau turimus socialinius tinklus ar el. parduotuves. Kviečiu nepraleisti progos ir sudalyvauti šiuose mokymuose, kurie jums leis tapti labiau matomais internete“,  – pranešime spaudai pažymi rajono mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Mokymuose iš profesionalių lektorių sužinosite, kaip parengti e. rinkodaros strategiją, kaip naudotis įvairiais e. rinkodaros įrankiais, parengti kūrybišką ir įtraukiančią socialinių tinklų komunikacijos strategiją, sukurti patikimą ir profesionalų verslo ar prekės ženklo įvaizdį, išmoksite naudoti nemokamus įrankius vizualinei komunikacijai.

Mokymai vyks J. Lankučio viešojoje bibliotekoje (Klaipėdos g. 15, Gargždai).

Mokymai yra nemokami, tačiau vietų skaičius ribotas.

Rekomenduojama turėti nešiojamąjį kompiuterį arba planšetę bei interneto prieigą.

Mokymai vyks  kiekvieną antradienį nuo rugsėjo 21 iki spalio 26 dienos (nuo 13 iki 18 val.).

Registracija į mokymus būtina. Į kiekvieną mokymų sesiją būtina atskira registracija pagal prie kiekvienos mokymų sesijos pateiktą registracijos nuorodą.

Mokymuose galės dalyvauti tik asmenys, turintys galimybių pasą. Saugokime save ir kitus.

Mokymų programa
 • E. rinkodara: pamatuota, tikslinga, integruota.

Mokymai vyks rugsėjo 21 d. (antradienis) nuo 13 val. iki 18 val. 

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Registruotis čia.

 • E. rinkodaros mokymai pažengusiems

Mokymai vyks rugsėjo 28 d. (antradienis) nuo 13 val. iki 18 val. 

Registruotis čia.

Jei turite klausimų dėl mokymų, rašykite el. paštu mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt arba susiekite telefonu +370 604 61 392.


  2021-09-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt