P0

Verslas

„Gomama” kviečia moteris į renginį Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-17


Rugsėjis pats geriausias mėnuo naujai pradžiai ir savo verslo pagreičiui. 

Šia proga „Gomama” pristato net trijų renginių ciklą didžiausiuose Lietuvos miestuose ir taip pat kviečia iki rugsėjo pabaigos visas Lietuvos moteris aplikuoti stipendijai laimėti resursus verslo vystymui – metinę „Gomama” narystę, mentorystę ir konsultacijas su verslo ekspertais, pagrindinio rėmėjo „Hostinger hostingo” paslaugas metams ir kitas partnerių įsteigtas dovanas. 

Rugsėjo 23 d., kitą ketvirtadienį, 18 val. „Gomama” kviečia į Klaipėdos „Light House” bendradarbystės centrą, kur su Lietuvos moterimis dalinsis patirtimi ir praktiniais patarimais.

Renginio programa

I dalis: Komunikacijos dirbtuvės – apie santykį su socialiniais tinklais ir baimę būti savimi su komunikacijos mokymų vedėja ir tinklalaidės kūrėja Julija Brodske.

Negana to, kad Instagrame visi gražūs, sėkmingi, verslūs. Negana to, kad puikiai žinome, jog tai tik labai maža jų gyvenimo dalis. Negana to, kad patys esame gražūs, o gal ir sėkmingi bei verslūs, vis tiek naršydami Instagram sieną kartais pasijuntame blogai. 

Negana to, kad baigėme įvairius Instagram mokymus, išmokome taisykles, vis tiek komunikacija „nevažiuoja”. Arba kelia įtampą, erzina, slegia. Nedžiugina. Mes neišspręsime visų šių iššūkių. BET. Dirbtuvių metu į juos pažiūrėsime iš šono, iš tolėliau. Ir namo išeisime su stipresniu laisvės ir ramybės jausmu. 

Ne, šįkart nesimokysime „life hack’ų” ar „trijų žingsnių” sėkmingos komunikacijos link. Nesužinosime jokių paslapčių apie algoritmus. Tiesiog pabandysime pakeisti santykį su socialiniais tinklais. O galbūt – ir savimi. 

II dalis: Panelinė diskusija su sėkmingomis Lietuvos moterimis – Kaip pradėti savo verslą turint minimalius resursus? Kaip sujungti dvi aistras ir paleisti naują vestuvinių suknelių e-shop’ą tarptautinėje rinkoje? su Monika Kulpyte.

Monika yra profesionali vestuvių planuotoja, daugiau nei prieš 10 metų įkūrusi „Meilės Legendas”. Prieš porą metų ši veikli moteris su partnere įsteigė ir dar vieną savo verslą – internetinę parduotuvę „I Swear You”, kurioje sėkmingai pardavinėja vestuvines sukneles nuotakoms iš viso pasaulio. 

Kaip iš kavos mašinytės užauginti kavinę pamirštoje Klaipėdos vietoje? su Guoda Useliene.  

Guoda yra „Ateik ateik” kavinės Klaipėdoje prie Molo bendrasavininkė, kuri kartu su vyru prikėlė pamirštą Klaipėdos šiaurinį molą su savo kavine. 

Su bilietu, kurio kaina – 10 eurų, klausytojos gauna užkandžių ir gėrimo bei partnerių dovanų. Bilietus galima įsigyti čia.

Į renginį kviečiamos tik turinčios galimybių pasą.

Daugiau apie renginių ciklą moterims „Back to Business” programą – čia.


  2021-09-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt