P0

Spyglys

Liberališkas teisingumas*

Spyglys
2021-09-17


Spyglys irgi yra iš tų, kurie laikosi pozicijos, jog esančiuosius valdžioje reikia drožti už kiekvieną praliotą, tačiau kartu dygliuotasis yra įsitikinęs, kad taip reikia elgtis nežiūrinti į tai, kokios tų prisidirbusių pareigos ar partinė priklausomybė. Būtent dėl to jis labai kreivai žiūri į tą šaršalą, kurį šią savaitę sukėlė arši liberalė Alina Velykienė dėl to, kad naujosios Klaipėdos futbolo mokyklos atidarymo proga miesto valdžios atstovai nusprendė persimesti aikštelėje su vietiniais žurnaliūgomis.

Žinia, Alinai labai suskaudo dėl to, kad aikštelėje lakstė ir įvarčius į žurnaliūgų komandos vartus pylė vyriausiasis miesto administratorius Gintaras Neniškis ir jo dešiniojo ranka Andrius Dobranskis, o kairioji ranka Asta Dirgėlienė tuo metu aktyviai sirgo tribūnoje ir kėlė papildomą stresą politikų oponentams. Suskaudo taip, kad net suraitė pareiškimą merui, kad jis viską išsiaiškintų ir nubaustų. Viskas būtų kaip ir tvarkoje, tačiau Spygliui kilo klausimas, o kaip tada su naujuoju Klaipėdos liberalų vadu Edmundu Kvederiu, lygiai tokiu pačiu biudžetininku, savivaldybei priklausančio Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro direktoriaus pavaduotoju ugdymui? Ar dėl to patikrinimo nereikėtų?

Jei anas vartuose nebūtų stovėjęs, tai tos rungtynės žurnaliūgoms tikrai nebūtų baigusios taip skaudžiai.

Tą patį galima pasakyti ir apie kitą liberalą Saulių Budiną, G. Neniškio pirmtaką.

Tas per savo direktoriavimo laikus taip išsilavino futbolininko įgūdžius, kad žurnaliūgos tą pirmadienį neturėjo net menkiausių šansų.

Tik kažkodėl Alina tada tylėjo ir jokių skundų nerašė…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų bei konkurentų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-09-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt