P0

Veidai

Remigijus Žiogas – arti ilgametės savo svajonės (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-09-17


Sekmadienį televizijos loterijos „Teleloto“ vedėjais taps Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir klaipėdietis Remigijus Žiogas. Tai viena iš dviejų garsenybių porų, naujajame „Teleloto“ sezone besivaržanti dėl loterijos vedėjų vardo. Kas turėtų tapti šio sezono „Teleloto“ vedėjais, nuspręs žiūrovai.

Išrinkti, kas šįmet turėtų tapti naujaisiais „Teleloto“ vedėjais, žiūrovai kviečiami balsuojant už pasirinktą porą – Irūną Puzaraitę-Čepononienę ir Remigijų Žiogą arba Nijolę Pareigytę-Rukaitienę ir Dainių Palivoną.

Savo balsą kandidatams galima atiduoti internetu, specialioje balsavimo platformoje: www.perlas.lt.

Abi į vedėjų vietą pretenduojančios poros turės progą išbandyti savo jėgas „Teleloto“ eteryje – ves po vieną loterijos laidą bandydamos pavergti žiūrovų simpatijas ir pelnyti balsus.

„Esu labai betarpiškas žmogus, lengvai randantis kalbą su kiekvienu pašnekovu. Mano slaptas ginklas – tai natūralumas ir nuoširdumas, kurie, tikiuosi, padės pelnyti žiūrovų simpatijas. Tuo tarpu mano partneris Remigijus – labai aktyvus ir energingas, turi puikų humoro jausmą. Mūsų pora ypač harmoninga ir papildanti vienas kitą, todėl tapę „Teleloto“ vedėjais galėtume garantuoti, kad laidoje netrūks nei pramogų, nei nuoširdžių pokalbių“, – pranešime cituojama I. Puzaraitė-Čepononienė.

„Priešingai nei Irūnai, man loterijose sekasi netgi labai, vadinasi, jei „Teleloto“ vesiu aš, seksis ir žiūrovams – būsiu jiems geriausių prizų garantas! Apskritai, mudviejų su Irūna pora – labai įdomi ir dinamiška, atstovaujanti visos Lietuvos žaidėjams. Ji – žavi suvalkietė, aš – patrakęs žemaitis. O žinote, kas būdinga žemaičiams? Ogi didžiulis dosnumas! Ypač savo krašto žiūrovams ir žaidėjams. Todėl jei į kovą dėl prizų stos koks kitas žemaitis, mano atsakomybė bus padaryti viską, kad jis mažų mažiausiai laimėtų automobilį“, – juokiasi R. Žiogas.

Jis teigia, kad tapti „Teleloto“ vedėju svajojo jau daugiau nei 20 metų.

„Toks noras gimė dar tada, kai laidą vedė Sigutis Jačėnas – daug metų troškau taip pat kaip jis eteryje iš visų jėgų sušukti „skambutis!“. Dabar ta svajonė gali tapti realybe, ir net dar geriau – laidą vedant kartu su Irūna, kurios gerbėju buvau nuo tada, kai ji dainavo grupėje „Mokinukės”, – pasakoja R. Žiogas.

Kuri garsenybių pora taps naujaisiais „Teleloto“ vedėjais paaiškės susumavus žiūrovų balsus, spalio pradžioje. Išrinktas garsenybių duetas prisijungs prie „Teleloto“ senbuvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui.


  2021-09-17

  2 komentarai “Remigijus Žiogas – arti ilgametės savo svajonės”

  1. Avatarmanau (IP: 86.100.172.247)

   geriau kiek už Pareigytę,bet ne tiek,kad tiktų šiai laidai

  2. AvatarNuliai abu (IP: 188.69.208.223)

   Nežavi nei ta Pūzaraitė savo cypiančiu, nemelodingu suvalkietiškos tarmės balsiuku, nei šitas plikis Žiogas, susirekšminęs, pliurpinatis. nuturi jiedu žavesio, ir svarbiausia- gražasu tembro balsų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt